Opinie o RadioKF
sklep / serwis
Koledzy, "ten handlarz" to, tak przy okazji, jest dużego formatu społecznikiem - prowadzi OT-37, ponadto jest znanym contestman-em. Jeżeli wyniki się potwierdzą, to właśnie zajął pierwsze miejsce *na świecie* w CQWW SSB na 80M. Czyli Polska górą! Ja nie spotkałem jeszcze osoby, której by zawiódł zaufanie w Związku czy w biznesie.

Nie potrafię powiedzieć, czemu niektórzy koledzy nie znaleźli wspólnego języka lub korespondencyjne funkcjonowanie sklepu im jakoś nie odpowiada. Dla mnie była to okazja do rozpoczęcia ciekawej znajomości i do wymiany wiedzy – i nie mówię tu o jakimś zagubionym kwitku, braku polskiej instrukcji do zasilacza sprowadzonego w 1szt. na zamówienie, tylko o esencji naszego hobby.

Zabrałem głos, bo przez ostatnie lata nic mnie złego nie spotkało – a wręcz przeciwnie, i czuję się nieco zażenowany zajadłością niektórych komentarzy. Tak dla uzupełnienia dodam, że mam równie doskonałe doświadczenia z Avanti Radio z Warszawy, Inradio z Łodzi czy Conspark Gdynia, podczas gdy w tamtych miesiącach strasznie ich obgadywano na różnych forach.
Zastanawiam się też, jaki wpływ miało moje własne nastawienie do sprzedawców na powodzenie tych transakcji.

Podsumowując: namawiam kolegów do większej wiary w ludzi i do refleksji nad własnym nastawieniem i językiem.
73 Olgierd


  PRZEJDŹ NA FORUM