Szkodliwość promieniowania elektromagnetycznego
Armand, a jeśli dojdziemy do wniosku, że EM jest szkodliwe, to mamy zacząć działać na rzecz likwidacji nadajników radiowych, w tym naszych??? poruszony
Nie wiem jak nasze nadajniki, ale na pewno telefony komórkowe nie są obojętne dla naszego zdrowia. Zdarzało mi się prowadzić długie, ponad godzinne rozmowy przez komórkę, po takich rozmowach zawsze bolała mnie głowa. Kiedyś zdarzyło mi się rozmawiać z przerwami przez kilka godzin w ciągu dnia, wieczorem chodziłem jak w amoku, ból głowy, mroczki przed oczami, mdłości i skołowanie. Podejrzewałem o ten stan telefon, jednak wytłumaczyłem sobie, że to zbieg okoliczności, bo przecież skoro komórki są ogólnodostępne to nie mogą być szkodliwe.
Jakiś czas później, sytuacja się powtórzyła, znowu kilka godzin rozmów i taka sama reakcja mojego organizmu.
Od tamtej pory staram się jak najkrócej trzymać telefon przy uchu, a jeśli chcę dłużej pogadać używam słuchawki bluetooth...
Czy może ktoś z Was ma podobne doświadczenia???