Reaktywacja - Gimnazjum w Szelkowie Starym
    sp5gof pisze:

Gratuluję inicjatywy, chociaż jestem zdziwiony, że dzieciaki były zainteresowane, bo mam wrażenie, że dzisiejsze dzieciaki nie mają żadnych zainteresowań. Tym bardziej gratuluję.

To nie tak... Dziciaki się interesują, nie wiem jak inni koledzy ale Paweł SQ5STS ma swojego rodzaju charyzmę i potrafi zainteresować młodzież - nawet tą uchodzącą za trudną. Gratulacje Paweł i dalszych sukcesów - a u mnie hmm... W piątek odbyło się spotkanie u Ryszarda SQ6OU na którym zgromadziło się kilku kolegów radiowców-poczynione zostały pewne kroki do dalszej działalności RADIOREAKTYWACYJNEJ na naszym terenie... Więcej szczegółów wkrótce.

sq5sts pisze:

dzieciaki wytrzymują do 2,5 godziny fizyki bez większej przerwy... oczko
    co zapamiętają .... cóż trudno powiedzieć... kartkówek nie robię, ale nawet jak to jest tylko 10% to warto...oczko

wesoły