Szkodliwość promieniowania elektromagnetycznego
    stasiek pisze:

Będąc w wojsku oficerowie którzy pracowali na radarach same dziewczyny-potwierdzam.
    Pracowałem przy strojeniu radarów z całego towarzystwa zostałem sam reszta koleżeństwa w lepszym świecie bo wcześnie się wyniosłem z początkami białaczki.Narzucony miałem ekologiczny styl jedzenia i wróciłem do formy. (...)
    A na ten temat długo można....jest to wszystko pod dywan skrzętnie zamiatane ale lemingi wiedzą lepiej i zaraz mnie zakraczą.
    Chłopak pierwszej klasy specjalista central EWSD komórkę miał przytwierdzona do głowy jak słuchawkę po 5 latach stracił bezpowrotnie słuch.....
    .....na tym skończę a każdy ma szare komórki chyba sprawne i niech robi z nich użytek

Tak jak wcześniej pisałem nikt (oprócz opłacanych przez lobby komórkow) nie twierdzi, że mikrofale nie wpływają na organizm człowieka. Radary akurat pracują na tych falach i to mocami niekiedy rzędu megawata w impulsie.
Ale szkodliwego wpływu niejonizującego promieniowania krótkofalowego na organizm ludzki na razie nie udowodniono. Normy dopuszczalnego natężenia pola brane były "z sufitu" czego dowodem olbrzymi rozrzut tych norm w poszczególnych krajach.
Już w latach dwudziestych ubiegłego wieku, o czym donosioła ówczesna prasa, od pola w.cz. krowy nie dawały mleka, a kury nie znosiły jajek wesoły

pzdr
Piotr