Zakłócenia dipol 80m
No i masz styki to się utlenia,patynuje(tworzą się na stykach diody) ,masz wcz i masz tego skutki POWTARZAM to się LUTUJE. Symetryzator jakiś dziwny(a nazwa jak poważnie brzmiąca-mocno naukowo) podobno to pomaga niektórym ??? u mnie się nie sprawdził,mam na pierścieniu F 81
tadeo482 powtarzam przestań być złośliwym filozofem -jak zbudujesz jedno urządzenie nadawcze TRX wtedy wrócimy do dyskusji.Cały życie coś dłubię mam wyłącznie sprzęt HM powinien być gorszy od każdego fabrycznego,trx250W 2 x kt930B, ponad 300krajów zaliczonych,zajmuję się serwisem zawodowo i pomiarami zawodowo w systemach telekomunikacyjnych. Dawny PIR przyjechał mnie zamykać moje sprzęty udowodniłem PIR że przyjechali z badziewnym sprzętem pomiarowym -TV. Więc kolego spokojnie ja wiem co poprawić w telewizorze w przeciwieństwie do ciebie bo nikt nawet ci nie da się dotknąć do niego.Sąsiedzi którzy narzekali mają poprawione i problem z głowy.Więc młody POKORY a więcej ćwiczeń.
Szkoda mojego pisania bo to jak grochem o ścianę, idę włączyć radio ponadawać bo tu szkoda czasu na przepychanki.Każdy zrobi jak umie i jak uważa ze jest najlepiej.Ćwiczenie czyni........
U mnie jest dobrze nikomu nie zakłócam i tego wszystkim życzę. FB dx gb es gl 73!!