Losy klubów krótkofalarskich w SP - patronat, sponsoring, warunki, lokale, problemy...
Jurku.
nie chciałem tego wcześniej robić ale skoro uważasz, że nie na forum to odpowiem Ci krótko: TYLKO FORUM. pisanie do ZG i GKR to lanie na mur - mam przykład bo napisałem do GKR i nic. Ty sam nie jesteś w porządku - uchwałą Prezydium otrzymałeś R-140 nie jako Klub lecz Ty osobiście jako SLU. Pokarz mi drugą uchwałę mówiącą o tym, że odmówiłeś przyjęcia tego sprzętu - zarejestrowałeś go na PZK w Warszawie, Dlaczego PZK płaci za Ciebie ubezpieczenie?
pozwolisz, że wkleję fragment z maila od Piotra SP2JMR a właśnie dotyczy to Twojego Stara:
[quote] 3. Prezydium ZG PZK, w uznaniu zasług dla rozwoju i promocji krótkofalarstwa w rejonie miasta Turka, postanawia przekazać samochód Star 266 z radiostacją R140 nr fabr. Nr fabr. 100AS7400635 o numerze rejestracyjnym PTU73JP Kol. Jerzemu Gomoliszewskiemu  SP3SLU, XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX w celu dalszej eksploatacji i działalności promocyjnej ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży.[/quote] JAK GO ZAREJESTROWAŁEŚ PRZED PRZEKAZANIEM?
a więc dla czego ten star figuruje na PZK Warszawa? Nie masz czystych rączek. wlazłeś do ZG i robisz to samo co inni z Bydgoszczy.
Ile Klubów pracuje z młodzieżą? ile Klubów dostało wała?

Mój Klub nie mając sprzętu cały czas coś robi: http://www.sp9pdg.blogspot.com/

Dajcie się rozwijać Klubom PZK. Nie okradajcie nas.

I bardzo proszę uważaj na BITA PIANĘ bo jeden już za nią oberwał.
Zachowaj ostry język na najbliższe posiedzenie ZG.

Zawsze przyznam się do błędu jeżeli ktoś udowodni, że ma rację.