Nieuczciwi handlujący / problem z transakcjami
    SP4JEU pisze:

Witam. Kiedyś też pisałem o przekręcie, nie wiem czemu admin tej strony to usunął, a było to na początku powstania tego działu. Ale nie ważne. Chciałem podzielić się tylko czystymi faktami. Nie byłem tylko ja oszukany, było nas więcej, sprawa trafiła na policję, potem sąd, był wyrok mam zalecenia sądu i na tym kończy się nasze prawo broniące oszustów i wyzyskiwaczy. Bo niby gostek ma spłacać poszkodowanych, ale o tym cisza, dostał kuratora i chyba woli odsiadkę w warunkach recydywy niż spłacać poszkodowanych. Więc nie ma co liczyć na zwrot wpłaconej kasy, nie myślcie koledzy że, po zgłoszeniu na policję coś wywalczycie, to jest czarna dziura.
    Osobiście przestałem robić zakupy na tym portalu. Jeżeli już to proponuję odbiór osobisty, jeśli nie można to po prostu rezygnuję.

Jeśli jest wyrok sądowy i ma on klauzulę wykonalności wystarczy udać się do komornika i on zacznie gościa ścigać.