nauka , wiedza, umiejętności
    nowy pisze:

Szanowni koledzy! Tak może trochę za oficjalnie zaczynam, ale ...
    Obserwuję już jakiś czas to forum. Co jakiś czas dołączają do grona już wcześniej podłączonych nowi koledzy. Wśród nas są pyta.jący o rzeczy najprostsze w stylu : co wybrać...? co lepsze , ten tec czy Kenwood, Yaesu, Icom?, co to jest ? a także jak się to robi czy coś tego typu. I tu mam pomysł. Przydałoby się nas podszkolić. W różnych dziedzinach. Forum może się do tego idealnie nie nadaje ale może inaczej to zrobić, mniej ważne jak ale ważne by było.Są pomysły? Są wśród nas koledzy wyróżniający się posiadaną wiedzą, doświadczeniem poparte wykształceniem. Może koledzy Ci podjęliby się pisania artykułów, tekstów w których przybliżyliby nas do swojej wiedzy, w oddzielnych tematycznie artykułach przygotowanych w formie jak dla amatorów. Sam widzę po sobie taką potrzebę w wielu zagadnieniach. Chętnie podejmę się pomocy w koordynacji czy organizacji, jeśli będziecie uważać ,że trzeba. Proszę konstruktywnie odnieść się do tego pomysłu, szkoda czasu nas wszystkich na bicie piany.Mój e-mail prv dla zachowania dyskrecji czy innych celów do Waszej dyspozycji. Co o tym sądzicie?

Tylko z jednego powodu masz rację

Takie zespolone dzieło, zapewne nie będzie krytykowane przez wielu czytających...może co do fragmętów indywidualnie -tak, ale nie do całości.

Widać to zresztą tu, na forum.
Rzadko kto zmienia swoje zdanie (i tu plus dla takiej pracy) upierając się przy swoich racjach i tylko dla tego, że ma prawo tak myśleć prezentując swój debilizm. Jednak taka forma nie koniecznie może prezentować i interpretować konkretne zagadnienie, a to już forma wymuszenia czegoś, co nie koniecznie jest racją, lub kłuci się ze zdaniem ogółu.

I tu widzę problem.
Jest potrzeba konsultacji takiej pracy z fachowcami, a tu na forum nie ma ich zbyt wielu, lub nawet między sobą mają odmienne zdanie.

Andrzej