Jak to jest ze wzmacniaczami.?
[quote=MIRON]jeszcze przed egzaminem ... narazie w eterze mentalnie i nasłuchowo wesoły
Paweł SQ8 ...jakiś tam Na razie SWL SP8 20-040 www.zadnychalternatyw.pl
    bemol pisze:

Bonżur,

Dziś byłem świadkiem rozmowy dwóch kolegów z okręgu 8 na temat wzmacniaczy mocy. Jeden z nich twierdził że stosowanie wzmacniacza np z radiem FT817 jest jak proteza bo niby wzmacnia i wogole ale wiecej szkody niz pożytku. Drugi zaś twerdził że nie ma to absolitnie żadnego wyraźnego uszczerbku na emisji voice czy digi.
    Ja rowniesz słuchając/pracując na radiach qrp z zewnętrznymi dopałami nie zauważyłem jakiś diametralnych różnic ...ale aj to raczkuję dopiero w KF.

Jak to rozumieć? Cyt:jeszcze przed egzaminem, i drugi cytat:Ja rowniesz słuchając/pracując na radiach qrp z zewnętrznymi dopałami nie zauważyłem jakiś diametralnych różnic...

Bo zgłupiałem! To masz te kwity czy za unlisa dorabiasz???

nie sądźcie po stopce bo będziecie sądzeni wesoły

pawel