Uwaga przy pracy na wysokościach!!!
    sq6acm pisze:

SP6NIC czego Ty ode mnie oczekujesz. Że podejmę z Tobą jakąś dyskusję. Rozczaruje Cię i nie podejmę. Poza tym zmam Pana Stanisława bardzo dobrze od dziecięcych lat a informacja jest w prasie lokalnej. Szkoda SP6NIC że jak mnie widzisz na jakimś spotkaniu krótkofalowców to chowasz się w kąt i nawet nie umiesz podejść i podać ręki jak facet. Robisz się dziwnie malutki i mnie nie widzisz, chociaż nie jestem niski. Szkoda, że właśnie wtedy nie powiesz mi co o mnie sądzisz a na forum szczekasz jak mały York z tym, że Ty chowasz się na forum a piesek za swojego pana. Jak przeczytałem co napisałeś i poprostu ręce opadają. Piszesz a nie wiesz co piszesz, bo w przeciwieństwie do Ciebie ja sobie pewne nieprawdziwe informacje osobiście wyjaśniłem z Prezesem Jurkiem SP6SOX. Info masz już od dawna nieprawdziwe, no ale ty musisz sobie poszczekać.

Po twoim poście nasuwa mi się pewna myśl którą powiedział George Bernard Shaw:

"Wielką siłą głupców jest to, że nie boją się mówić głupstw"

A tu link abyś wiedział kto to jest George Bernard Shaw http://pl.wikipedia.org/wiki/George_Bernard_Shaw

To wszytko co mam do powiedzenia na temat Twojego ,nazwijmy to, postu.

Wy to obaj jesteście zakompleksieni jak większość hamsów, dowartościowywanie się długością anteny i ilością DXCC.

Paweł, dowartościowałeś się tym i innymi swoimi wpisami na fejkowym koncie?