Uwaga przy pracy na wysokościach!!!
SP6NIC czego Ty ode mnie oczekujesz. Że podejmę z Tobą jakąś dyskusję. Rozczaruje Cię i nie podejmę. Poza tym zmam Pana Stanisława bardzo dobrze od dziecięcych lat a informacja jest w prasie lokalnej. Szkoda SP6NIC że jak mnie widzisz na jakimś spotkaniu krótkofalowców to chowasz się w kąt i nawet nie umiesz podejść i podać ręki jak facet. Robisz się dziwnie malutki i mnie nie widzisz, chociaż nie jestem niski. Szkoda, że właśnie wtedy nie powiesz mi co o mnie sądzisz a na forum szczekasz jak mały York z tym, że Ty chowasz się na forum a piesek za swojego pana. Jak przeczytałem co napisałeś i poprostu ręce opadają. Piszesz a nie wiesz co piszesz, bo w przeciwieństwie do Ciebie ja sobie pewne nieprawdziwe informacje osobiście wyjaśniłem. Info masz już od dawna nieprawdziwe, no ale ty musisz sobie poszczekać.

Po twoim poście nasuwa mi się pewna myśl którą powiedział George Bernard Shaw:

"Wielką siłą głupców jest to, że nie boją się mówić głupstw"

A tu link abyś wiedział kto to jest George Bernard Shaw http://pl.wikipedia.org/wiki/George_Bernard_Shaw

To wszytko co mam do powiedzenia na temat Twojego ,nazwijmy to, postu.