ZuluTango757 witam
[quote=piotro]
    161ZT757 pisze:

piotro pisze:

Witam, 161ZT757 gratuluje, mechow dla was również gratulacje siedzielismy naprzeciwko siebie.

3 osobom podałem adres tego forum i poprosiłem gdy wyjdzie reszta z egzaminu, zeby przekazali, ja niestety musiałem uciekać. To nic tylko czekamy na świadectwa wesoły

Pozdrawiam amatorskim 73.

To z twoim testem komisja miała problem tzn. miał być na 3, a komisja miała przygotowane na 1 ?
    I co z naszymi świadectwami ludzie piszą, że czekają max tydzień do półtora, a tu już dwa tygodnie i nic... No ale w końcu mają miesiąc.

Ja i narzeczona pisaliśmy na A, jako pierwszy z sali wyszedł kolega zdający poprawke z jednego przedmiotu. My wyszlismy chwile po nim. Juz teraz powinienes kojarzyć kto jest kto wesoły[/quote]

A no to już kojarzę wesoły Ja siedziałem zaraz przy biurku komisji (po prawej stronie kolegi który miał tam problem z tym testem). Zdawałem na C i trochę żałuję, że nie poszedłem na A, trzeba będzie ten błąd naprawić jak najszybciej...