Propozycja - Program RadioReaktywacja
    sq7nhx pisze:

Niestety, w dzisiejszych czasach rządzi internet i maryśka mało dzieciaków cokolwiek interesuje poza "fejsem" a szkoda...

Ale jaki problem by promować tą inicjatywę na fejsie i wszyscy dajmy "lubię to" bo sądzę że naprawdę warto
Nie wystarczy potępiać, świat się zmienia a i fejs i radio może mieć dobre i złe strony ;-)
Tempo w jakim młodzi przyswajają nowe technologie jest imponujące (gdyby tak łatwo CW dało się uczyć) radio może być dla nich czymś nowym, pokazać trzeba tylko je w nowym świetle bo ten wspomniany bilans zysków i strat może być problemem. W końcu nasze radio to jedyny sposób na kontakt na odległość (większą niż zasięg CB) bez abonamentu czy pośrednictwa jakiejkolwiek infrastruktury - i pewnie długo jeszcze tak pozostanie.
:-)