HOME » OBWIESZCZENIA, INFORMACJE DLA KRÓTKOFALOWCÓW » SKŁADKI PZK 2018

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 19 / 19    strony: 123456789101112131415161718[19]

Składki PZK 2018

SQ5AM
11.01.2018 13:39:39

QTH: KO02LG

Od: 2009-2-3

UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
    SP6OUJ. pisze:

Kwity niedługo bedę miał z IPNu, to się pochwalę.
    Co do porażek życiowych, to jak dotad jakoś ich nie widzę.

Wątek był o składakch PZK, a nie o współpracy z poprzednim systemem.
Ja to widzę tak. Jak ktoś nic w życiu nie osiągnął. Nie ma się czym pochwalić, to wywleka jakieś brudy z poprzedniej epoki aby dyskredytować innych.
Arek, sądzisz, że jak przedstawisz jakieś dokumenty z IPN, to aktualnie cokolwiek to wniesie do sprawy? Sądzę, że 2/3 tego środowiska ma swoje za uszami, bo z tego co wiem, to za ładne oczy licencji nie dawali.
Słabe to co piszesz i świadczy o Tobie. Mnie szkoda byłoby czasu na takie śledztwa. taki dziwnydiabełdiabełdiabełdiabełdiabeł
Adrian

Electra24.04.2024 17:24:22

sp8mrd
11.01.2018 14:06:47

QTH: KO00XC

Od: 2010-2-2
    sp9aki pisze:

sp8mrd pisze:

Skoro już tak to dodatkowy wątek ciągniecie na mój temat, to go uzupełnię.
      Jak to mówią można bardzo nisko upaść chcąc zrobić z siebie nie tylko jednoprocentowego chwalipiętę, ale także po to, aby jak napisałeś ohydnie zachowywać się wobec konkretnej osoby udając, że nikt się nie domyśli. Tak postępują tylko tchórze chcący pokazać kim są mający własne problemy.
      Pytanie w jakim charakterze i zakresie działali skoro wielu jest na listach dostępnych w IPN, a ich nie ma?
      Jak dobrze wiemy, to też można sprawdzić.
      W materiałach z IPN otrzymanych po kilku miesiącach czekania, jest płytka CD, a na niej zaskakujące kilkaset stron materiałów o osobach, których nie podejrzewało się, że donosił na ciebie (np. sympatyczny szef Ośrodka LOK, w którym odbywały się kursy krótkofalarskie).

Kiedy dowiedziałem się o tym linku, wysłałem go Tobie, bo mogłeś nie wiedzieć o jego istnieniu.
    Z odpowiedzi okazało się, że znałeś go wcześniej ode mnie.

Jak mam to rozumieć? Próbujesz się teraz "wybielić"?zakręcony
Chciałeś mi jakąś przysługę zrobić? zdziwiony

Tak, wiedziałem wcześniej - rodzony Brat dał mi "cynk".
73, Piotr SP8MRD ex SP6MRD, SP6KKE, SP6KGN, SP6KBR, nadal SP8POP, SP-22107-OP
------------------------------------------------------------------------------------
"Niebezpieczeństwo jest zawsze to samo: człowiek odłączony od miłości!
Człowiek wykorzeniony z najgłębszego gruntu swej duchowej egzystencji, człowiek znowu skazany na „kamienne serce” – pozbawiony owego „serca z ciała”, które zdolne jest prawidłowo reagować na dobro i na zło." - Jan Paweł II - Paray-le-Monial, 5 X 1986 r.
Świadectwo Andrzeja - sens życia: https://www.youtube.com/watch?v=dG4-NjcWwSo

sp8mrd
11.01.2018 14:48:24

QTH: KO00XC

Od: 2010-2-2
jaQbek,
znów kompromitujesz się, kolejny raz kiepsko starasz się osiągnąć efekt rzekomej sensacji.
Przytaczasz wyrwane z kontekstu kilka zadań, czyli 1/5 z całego mojego wpisu, w którym po złożeniu życzeń noworocznych, z uśmiechem wspominam tylko o tym, co według Twej bzdurnej manipulacji jest przyczyną zmiany tematu.
Jak widzę kompletnie nie zrozumiałeś, co miałem na myśli.

Pominąłeś dalsze 4/5 tekstu, w którym jest o podniesieniu składki, o działaniach ZG PZK w czasach śp. SP6LB, o kwocie 2,5 zł, są pytania do czytelników o przypuszczalne skutki podniesienia składki itp.:

Idę na spacer nad morze, powdychać zdrowego jodu i Tobie też proponuję spacer zamiast wdychania opar z...zdziwiony

Adminie, założyciel tego wyczerpanego wątku zaproponował zamknięcie go i podzielam Jego zdanie.
73, Piotr SP8MRD ex SP6MRD, SP6KKE, SP6KGN, SP6KBR, nadal SP8POP, SP-22107-OP
"Niebezpieczeństwo jest zawsze to samo: człowiek odłączony od miłości!
Świadectwo Andrzeja - sens życia: https://www.youtube.com/watch?v=dG4-NjcWwSo

sp9uxy
11.01.2018 14:54:35

QTH: Gliwice

Posty: 2075 #2505774
Od: 2009-8-25
    sp8mrd pisze:

jaQbek,
    Jak widzę kompletnie nie zrozumiałeś, co miałem na myśli.

To dlaczego nie napisze sam tylko ma adwokata w twojej osobie?

11.01.2018 16:46:49

Koledzy czy wy nie zachowujecie się, tak jak mówi przysłowie: na złodzieju czapka gore. Czy tym ślinotokiem nie próbujecie uspokoić swego sumienia? Do czasu usunięcia z kodeksu karnego zapisu o radiostacjach wszyscy pracownicy związani z telekomunikacją podlegali sprawdzeniu, tak jak do dziś pracownicy Krupy, jak marynarze a szczególnie oficerowie, jak zarządy firm związanych z bezpieczeństwem np. firm ochroniarskich. Czy ci, którzy popierają "sami wiecie kogo" i plują na innych za dziesięć lat jak się zmieni wiatr historii nie będą wrogami ludu? Koledzy kilku z was idzie po bandzie prawnej a co się stanie, gdy ktoś poczuje się urażony a młodych adwokatów chcących się wykazać jest wielu. To forum jest publiczne a to może nieść skutki prawne. Proponuję chrześcijański gest pokoju a zgodnie z dziecięcą wyliczanką kto się odezwie ten bałwan.
"Skojarzenia to przekleństwo, więc możemy dziś dać głowę – jakiekolwiek podobieństwo było czysto przypadkowe!" (cytat)

Electra24.04.2024 17:24:22

Przejdz do góry strony<<<Strona: 19 / 19    strony: 123456789101112131415161718[19]

HOME » OBWIESZCZENIA, INFORMACJE DLA KRÓTKOFALOWCÓW » SKŁADKI PZK 2018