NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » OBWIESZCZENIA, INFORMACJE DLA KRÓTKOFALOWCÓW » PRACA DLA KRÓTKOFALOWCA (ERCOMER, WARSZAWA)

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 2 / 2    strony: 1[2]

Praca dla krótkofalowca (ERcomER, Warszawa)

  
sq9djd
09.07.2018 12:34:57
poziom 3

Grupa: Użytkownik

QTH: podkarpackie

Posty: 189 #2562698
Od: 2017-5-10
E tam.. Radiokomunikacja, to tak ogromne przestrzenie, że trudno jest o kogoś, kto ogarnie większość asortymentu.
Wydaje się, że amatorzy posiadają większą wiedzę od przeciętnego wykształciucha i może się zdarzyć ktoś odpowiedni do potrzeby ogłoszeniodawcy.
_________________
_._./.__//../...//.._./.._/_.
_______
TS590s
  
Electra18.06.2019 06:42:47
poziom 5

oczka
  
sq5fwr
09.07.2018 16:22:15
poziom 1

Grupa: Użytkownik

QTH: Warszawa

Posty: 35 #2562769
Od: 2011-6-15
Panowie, cieszę się, że temat wzbudza tyle emocji, oczywiście chciałbym żeby były tylko pozytywne wesoły
Dziękuję też za "zdrowy" punkt widzenia niektórych osób.
Krótkie wyjaśnienie - ERcomER to faktycznie nie Biedronka, gdzie oferujemy tylko pracę na kasie i podawanie towaru z półki, co byłoby najłatwiej wycenić na najniższą krajową.
Celowo nasze ogłoszenia nie są tak precyzyjne, przede wszystkim mają za zadanie zakomunikować, że szukamy możliwości nawiązania współpracy z kompetentnymi osobami znającymi najlepiej w praktyce tematykę radiokomunikacji.
Faktycznie aktualnie planujemy, że dodatkowa osoba przejmie działkę sprzedaży bezpośredniej w sklepie stacjonarnym i obsługę sprzedaży wysyłkowej.
O wynagrodzeniu możemy porozmawiać na samym końcu, najpierw wypadałoby popracować trochę po swojej stronie i np. wysłać faktycznie przemyślaną aplikację (a takie niestety trafiają się niezwykle rzadko). Warto postarać się zaprezentować dobrze swoje umiejętności, wiedzę, predyspozycje i możliwości, rzetelnie ocenić swoją wartość dla przyszłego pracodawcy, poinformować go też o swoich oczekiwaniach (dlaczego nikt śmiało nie potrafi zdefiniować swoich oczekiwań finansowych, o co zresztą prosimy?).
Kończąc temat, zapraszam jednak do kontaktu bezpośredniego, mogę zaoferować wynagrodzenie praktycznie bez limitu ,) Trzeba jednak sobie zdawać sprawę, że przynajmniej tyle ile pracownik zarabia musi przynieść firmie dochodu bezpośrednio swoją indywidualną pracą. A o tym mam wrażenie niewiele osób pamięta aplikując często z minimalnymi umiejętnościami, ale mocno wygórowanymi oczekiwaniami finansowymi. Próbować oczywiście można ,) Jednak stawiałbym na sukcesywny rozwój przy uczciwym podejściu obu stron. Rotacji nie mamy praktycznie w ogóle wesoły

73! de SQ5FWR Rafał
ERcomER

_________________
TRX : SunSDR2 Pro, TS-590SG/FT-991A/F-818nd i kilka innych ,)
Anteny : GP7, delta z tunerem CG-3000, HF-1 przenośna KF, Diamond X-50

www.ERcomER.pl - zapraszamy!
  
canis_lupus
09.07.2018 16:46:14
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Kraków

Posty: 4749 #2562774
Od: 2013-7-18
  SQ5KLN pisze:  edit: I też nie jest tak, że "praca jest dla każdego" (chyba że we wspomnianych przez Ciebie Biedronkach i Lidlach) - brakuje ludzi do pracy ale... nie "jakichkolwiek".


W zasadzie dla każdego, niestety dzisiaj nie trzeba mieć ani wykształcenia ani wiedzy czy doświadczenia. Kasjer w lidlu dostanie więcej niż pracownik administracyjny wyższej uczelni. :-)
_________________

To mówiłem ja, "unlis i ukrywający coś, wstydzący się swojego znaku, człowiek z ulicy, losowa osoba z internetu, ignorant i darmozjad, anonimowy pirat, do d**y" z Hackerspace Kraków

  
SQ9JXT
11.07.2018 11:04:00
poziom 5Grupa: Użytkownik

Posty: 623 #2563369
Od: 2011-5-10


Ilość edycji wpisu: 1
  sq5fwr pisze:


  O wynagrodzeniu możemy porozmawiać na samym końcu, najpierw wypadałoby popracować trochę po swojej stronie i np. wysłać faktycznie przemyślaną aplikację (a takie niestety trafiają się niezwykle rzadko). Warto postarać się zaprezentować dobrze swoje umiejętności, wiedzę, predyspozycje i możliwości, rzetelnie ocenić swoją wartość dla przyszłego pracodawcy, poinformować go też o swoich oczekiwaniach (dlaczego nikt śmiało nie potrafi zdefiniować swoich oczekiwań finansowych, o co zresztą prosimy?).
  73! de SQ5FWR Rafał
  ERcomER


No więc aby móc podać swoje oczekiwania finansowe trzeba znać zakres obowiązków, czas pracy i jeszcze kilka innych spraw. Na podanej stronie tego nie ma - podano tylko ogólne zdanie o charakterze pracy. Zatem nie dziwi, że nikt nie potrafi zdefiniować swoich oczekiwań!.
Co do wynagrodzenia. Nie wiem, skąd się to wzięło, że u nas należy o tym rozmawiać na końcu? Chętny będzie się produkował, wysyłał CV, dzwonił a na samym końcu dowie się, że za swoją pracę na wybranym stanowisku otrzyma stawkę minimalną, jaka wynika z ustawy.
Gdyby na stronie od razu wszystko byłoby podane od A do Z, łącznie z przewidywanym wynagrodzeniem, z pewnością już dobrego kandydata mielibyście już dawno.

Przykład?
https://gratka.pl/praca/programista-java-i-lub-scala/ob/4497651
https://www.pracuj.pl/praca/administrator-it-krakow,oferta,6151757


Pozdrawiam i życzę powodzenia w naborze!

  
ebc41
13.07.2018 07:36:25
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Bielsko-Biała

Posty: 1898 #2563966
Od: 2010-9-18
Pozwolę sobie odpowiadać po kolei na poszczególne wpisy, bo ostatnio coś u mnie licho z czasem na takie rzeczy.

  SP5MAD pisze:

  Mam wrażenie, że wszyscy piszący nie szukają pracy.
  Jak ktoś szuka - to zadzwoni i dowie się szczegółów.
  No cóż, pomarudzić trzeba na każdy temat, taka cecha narodowa lol

  Włodek, SP5MAD.


Włodek. Jak już kilka osób w tym wątku napisało czasy się zmieniły. Po wtóre przywołam tu IT, choć jest to przykład nieco niemiarodajny do tego stanowiska. Oczywiście w IT ludzie szukają pracy, ale nie szukają pracy bo jej nie mają. Szukają pracy z wielu innych powodów:

1. Większe zarobki
2. Lepsze benefity pozapłacowe (elastyczny czas pracy, szkolenia branżowe itp itd)
3. Ciekawsze projekty i wykorzystywana w nich technologia
4. Chęć ucieczki od korporacji
5. Chęć ucieczki od ciągłych delegacji
6. Chaotyczne zarządzanie aktualnym projektem, duże opóźnienia, nadgodziny itp itd.
7. Chęć przeprowadzki w jakieś ciekawe miejsce
8. Zła atmosfera w zespole

Widzisz Włodek to już kompletnie nie te czasy co lata 90te, nie ten poziom bezrobocia, łatwa możliwość pracy za granicą itp itd. Spotkałem się ostatnio z gościem który przy zmianie pracy brał pod uwagę z jakich narzędzi korzysta tamta druga firma i czy używa komputerów Apple czy PCtów. Oczywiście aby osiągnąć poziom, który umożliwia aż takie "wybrzydzanie" trzeba poświęcić na prawdę bardzo dużo czasu i wysiłku na edukację i zdobywanie doświadczenia, no ale nikomu tego nigdy nie zabroniono.

Tu jest wprawdzie praca handlowca, zarobki dużo mniejsze (realnie więcej niż 3000 może 3500 do ręki taki człowiek nie dostanie) ale braki kadrowe również dają się we znaki. Jakiś szacunek do potencjalnego kandydata wymagał by, aby nie marnować jego czasu i wyłożenie wszystkiego na ławę. Konkretny zakres obowiązków, konkretne wymagania, konkretne widełki. Czasy są inne i kierownik/dyrektor nie jest już panem życia i śmierci który tylko czycha na pracownika. Teraz już na nasze szczęście trzeba pracownikowi bardzo często iść na ustępstwa, żeby go w ogóle zachować u siebie.


  SQ5KLN pisze:


  Ty dostajesz (i bardzo wielu ludzi z IT też), ale "typowy krótkofalowiec" nie dostaje, zwłaszcza starsi, którzy bardzo często nie rozumieją czym jest "personal branding" i nie rozumieją zasad funkcjonowania współczesnego świata, na przykład tego jakim potężnym narzędziem budowania własnej marki jest internet


W punkt napisane. Dlatego aż mnie czasami mdli jak czytam co niektórzy tutaj wypisują. Permamętne straszenie sądami na lewo i prawo, wklejanie prywatnej korespondencji email itp itd. Może dla emerytów jest to już bez znaczenia ale odnoszę wrażenie, że niektórzy jednak są w dużo młodszym wieku i to jeszcze zaangażowani w różnego typy projekty typy EmCOM, jakieś kluby po szkołach itp itd. A google to naprawdę potężna wyszukiwarka różnych haków na człowieka taki dziwny
_________________
Mateusz SP8EBC -- https://www.youtube.com/watch?v=HNZd2JIhYbE
  
Electra18.06.2019 06:42:47
poziom 5

oczka

Przejdz do góry strony<<<Strona: 2 / 2    strony: 1[2]

  << Pierwsza     < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » OBWIESZCZENIA, INFORMACJE DLA KRÓTKOFALOWCÓW » PRACA DLA KRÓTKOFALOWCA (ERCOMER, WARSZAWA)

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta