HOME » INNE » ODEZWA ZWIĄZKU RADIOAMATORÓW ROSJI.

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 24 / 24    strony: 212223[24]

Odezwa Związku radioamatorów Rosji.

Proputinowcy działają.

25.05.2022 17:48:19

NOCNNIAK pisze:

Jeśli chodzi o wartość logiczną, to jest dokładnie taka sama jak chrzczenia dzieci, których rodzice nie uznają wytycznych KK.

Wartość logiczna ma dwa stany, prawda i fałsz, więc nie wiem jak to odnieść do twojej wypowiedzi.

Chrzest, to akt nawrócenia i oczyszczenia z grzechów w chrześcijaństwie. KK to tylko instytucja, która nie ma monopolu na ten akt.

Electra25.04.2024 11:26:05

Bladawiec
25.05.2022 17:56:25

Od: 2021-6-27

UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
AKO im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego apelują o trwałe pojednanie polsko-ukraińskie

Akademickie Kluby Obywatelskie wystosowały Apel o pojednanie polsko-ukraińskie. - "W oparciu o prawdziwe, szczere przeproszenie i wybaczenie wszelkich krzywd powinniśmy odłożyć je do kart historii - nie jako niebyłe, lecz jako już niewzbudzające negatywnych emocji, niewpływające na nasze obecne i przyszłe relacje" – napisano.

"wpis opatrzony znakiem
źródłem prawdy objawionej"

25.05.2022 17:59:32

Ale nie chcę wchodzić w spory teologiczne, bo to nie miejsce do tego.

Ale ja nie piszę o wymiarze teologicznym, tylko o logicznym.
Jeśli rodzice dziecka nie uznają ideologii KK, to chyba byłoby logiczne, że KK nie powinien zgadzać się na obrzędy, w których ci rodzice decydują.

25.05.2022 17:59:39

A kiedy to było i co teraz robi UPA ?
    Poza tym pragnę przypomnieć, że Mazurek Dąbrowskiego był hymnem Legionów Polskich, walczących z Austriakami.
    Uważa Kolega, że Austria powinna zakazać wykonywania tego utworu, podczas np. wizyty Prezydenta PL w Austrii?

W kontekście tej wypowiedzi, to po co celebrować Powstanie Warszawskie, Rocznice wyzwolenia Oświęcimia, a w ogóle to może najlepiej te wszystkie obozy zburzyć i sprzedać deweloperowi, po co o tym pamiętać, przecież to było tak dawno temu.

A tutaj proszę:

W czasie dzisiejszego posiedzenia Sejmu odbyło się trzecie czytanie pakietu projektów zmian ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Jedna z nich dotyczyła penalizacji banderyzmu w Polsce i karania za podważanie zbrodni ludobójstwa na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej. Za przyjęciem projektu Kukiz'15 opowiedzieli się wszyscy posłowie tego klubu, wszyscy posłowie PiS oraz PSL. Projekt poparło także koło Wolni i Solidarni. Od głosu wstrzymał się jedynie przewodniczący tego koła Kornel Morawiecki. Ustawę poparło także 2 posłów Platformy Obywatelskiej i 5 Nowoczesnej.

Przyjęta dziś ustawa dotyczy określenia definicji zbrodni ukraińskich nacjonalistów i ukraińskich formacji kolaborujących z III Rzeszą, a także wprowadzenia możliwości prowadzenia, na podstawie art. 55 ustawy o IPN, postępowań karnych przeciwko osobom zaprzeczającym sprawstwu tych zbrodni.

25.05.2022 18:01:18

Bladawiec pisze:

Jeszcze chwila i Wołyniacy zażądają usunięcia Kaczyńskiego z Wawelu pan zielony

25.05.2022 18:01:55

[quote=NOCNNIAK]

Ale nie chcę wchodzić w spory teologiczne, bo to nie miejsce do tego.

Ale ja nie piszę o wymiarze teologicznym, tylko o logicznym.
Oczywiście wiem, że KK robi to tylko dla pozyskania kolejnego "wiernego", ale takie pozyskiwanie nie ma nic wspólnego z logiką.[/quote]

Dlatego uważam, że osoba która chce przyjąć chrzest, powinna być dorosła. Chrzesz dziecka jest decydowaniem o najważniejszej rzeczy w życiu za niego.

25.05.2022 18:06:05

Bladawiec pisze:

Jeszcze chwila i Wołyniacy zażądają usunięcia Kaczyńskiego z Wawelu pan zielony

Ja to jestem ciekawy czy takie same propozycje padają lub padały na Upadlinie, no raczej nie.

25.05.2022 18:07:03

[quote=SP1ARE]

[/quote]

Dziwne wnioski.

25.05.2022 18:10:52

SP1ARE pisze:

Uważasz że jak będziesz pisał "Upadlina", to wpłynie to korzystnie na stosunki PL-UA ?

25.05.2022 18:23:43

[quote=NOCNNIAK][quote=SP1ARE]

[/quote]

Dziwne wnioski.
Uważa Kolega, że jak 20-letni Niemiec przyjedzie do Auschwitz, to należy go aresztować i sprawdzić czy jego dziadek nie był przypadkiem SS-manem w tym obozie? A jak był, to co młodemu zrobić?[/quote]

No jeśli jest nazistą, to wydalić, jeśli w jego systemie wartości, Hitler był bohaterem to tak, to samo powinno się odnieść, do tych dla których Bandera był bohaterem.

25.05.2022 18:27:06

A może ty chcesz cyklicznych powtórek rzezi wołyńskiej itp ?

No Upadlina, to faktycznie takie państwo od którego Polska powinna się trzymać z daleka.
Jak się coś ukraińcom nie podoba, to wypad do siebie.

Electra25.04.2024 11:26:05

25.05.2022 18:29:06

A może ty chcesz cyklicznych powtórek rzezi wołyńskiej itp ?

No sam teraz podkreśliłeś to czego można się po ukraińcach spodziewać wesoły))))))

No w końcu wesoły)))

Przejdz do góry strony<<<Strona: 24 / 24    strony: 212223[24]

HOME » INNE » ODEZWA ZWIĄZKU RADIOAMATORÓW ROSJI.

TestHub.pl - opinie, testy, oceny