HOME » INNE » DZIWNE CHECE Z PRĄDEM

SP6MCW
Mariusz.
Precz z dysortografią!
Nie przekraczam mocy licencyjnej.
_______________________________________
Heathkit SB104A+SB644, Icom IC-706MKIIG, Kenwood TS-450S, Hallicrafters SX-71, Hammarlund HX-50, Yaesu FT-950 oraz kombinacje prawie antenowe ,)

Electra29.03.2024 08:40:09

27.11.2018 14:29:00

SP5U pisze:

Zgłosiłem ten bełkot administratorowi. Brednie tego typu zaniżają i tak niski poziom forum.

Cóż niektórym można tylko pogratulować roli sygnalisty. Gratuluję.
Jeżeli jeszcze mogę prosić to zgłoś to księdza swojej parafii, oraz do kolegi krótkofalowca doktora z SP3. Aby cię dopisał do nowej honorowej listy.
A ponieważ widzę że się spełniłeś to mogę uznać że jak Hirudo medicinalis możesz przejść na nowego żywiciela.

Jak mało niektórym potrzeba aby byli szczęśliwi.
Ciekawe czy następny nie wyskoczy?

"Skojarzenia to przekleństwo, więc możemy dziś dać głowę – jakiekolwiek podobieństwo było czysto przypadkowe!" (cytat)

usuniety20200328
27.11.2018 19:03:52

Od: 2011-3-18

UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
Zadziwiający jest fakt, że są na tym świecie tacy którzy idą na rzeź jak barany, choć nie są niczemu winni, albo są winni w najmniejszym stopniu. Zadziwiające jest to, że myślą, że jak im bardziej słoma z butów wystaje to są ważniejsi i mądrzejsi. A jak jeszcze "pochwalą" się wiekiem, to już całkiem prostactwo wyłazi, nawet znaczenia nie ma większego, że mieszkają na wsi. Taki polski "folklor".

Widzisz Kolego SP9NRB, kowal zawinił, a Cygana powiesili. Przemyśl kto był kowalem, a kto jest Cyganem. Powodzenia.

Chciałem coś napisać w temacie kabla, ale po przeczytaniu tego:
    sp9nrb pisze:

Ponadto pierwsze papiery uprawniające do zabawy w radiotechnikę to był kurs w ramach LOK i egzamin radiominimum i elektrominimum. A był to rok 1966 lub 1967. Sprawdź w dowodzie rodziców w jakiej formie rozwoju biologicznego byłeś wtedy
to mi ręce z gaciami do ziemi opadły. Wiedziałem, że będzie as z rękawa. Ale, że aż taki? zdziwiony Ciekawe, czy jest jeszcze joker? A co do wieku szanowny Kolego SP9NRB, to w roku 1966 lub 1967 to dla niejednego tu na forum i " na żywo" byłbyś zwykłym gówniarzem i pucybutem na trecie. Nie szanujesz młodszych od siebie, nie oczekuj niczego lepszego w zamian. A jeszcze trochę i będziesz od nich zależny jak niemowlak od swoich rodziców i wtedy się dowiesz na jakim etapie rozwoju biologicznego jesteś. Karma wraca jak bumerang Kolego. Przekonasz się.

Mufa, jak widzę słowo Tobie nie znane, więc uważam, że z Tobą dyskusji nie da się przeprowadzić.

Kolega sq9oub już zapewne po pomiarach. Ciekawe ile odkopie i czy cały kabelek do wymiany czy jednak da się uratować część.

27.11.2018 20:05:16

W końcu z kim koresponduję. Piszę odpowiedź do jednego odpowiada drugi. Później traci wątek i zaczyna nawijać. Był taki dowcip wraca przekupa warszawska z Krakowa narzeka: te krakowskie przekupki są niemożliwe, ja jedna o one dwie i ledwie je przegadałem. Jeżeli zmienisz żywiciela dzięki temu, że będziesz mógł zaistnieć jako sygnalista masz szansę. Nie ty pierwszy ani ostatni. A teraz z tą mufą. Wymienię ci sprzęt a ty pomyśl jak go wykorzystać: mufa żeliwna skręcana, nożyce do blachy, piła (a często sam brzeszczot) do metalu, Lut-lampa, pasta lutownicza bezkwasowa, ołów w laskach. Ircha lub skóra, papier olejowy, taśma izolacyjna olejowa i asfalt lub smoła. Złączki zaciskane i praska. klucz do skręcenia mufy. Kolejna czy ja pisałem o wieku czy o uprawnieniach? A właśnie tego miałem nie ruszać. Piałeś, że wykładowcami byli inżynierowie. Nie wiem czy pisałeś na pewno o uczelni a nie o studium pomaturalnym. Dopiero około 2010 dopuszczono mgr inż. jako wykładowców na uczelniach a do czasu roku mogli prowadzić laboratoria lub zajęcia praktyczne. I na zakończenie jeszcze jeden dowcip. Kontrola w piekle przy kazdym kotle narodowym diabeł macha widłami aż mu pot cieknie a przy polskim leży i się op.... Belzebub pyta się o co tu chodzi na to diabeł oprowadzający. Inne narodowości tylko patrzą jak czmychnąć jeszcze jeden drugiemu pomaga. A polskim jak któryś tylko łeb wychyli to go pozostali ściągają s powrotem do swego poziomu? A gdzie związek z tematem. Asfalt (lub smoła) występują w piekle i w mufach

usuniety20200328
27.11.2018 21:24:46

Od: 2011-3-18

UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY

sp9nrb pisze:

W końcu z kim koresponduję.

W innym temacie już ci napisałem, że węszyć moższ zawsze. Jak to jest Twój sens życia, dlaczego by nie?

sp9nrb pisze:

Próbowałem w te i na zad. Do przodu i do tyłu, z lewa do prawa i z prawa do lewa. Z góry na dół i z dołu do góry. Nie da się! lol
Gdybyś mi tak przygotował prace to sam byś je robił i byś ich nie zrobił. A koszty związane z ponownym uszkodzeniem kabla byś poniósł osobiście. Dlaczego? A teraz Twoja taktyka mi się włączyła i odsyłam cię do szkoły. Doucz się. lol
A jeżeli myślisz, że za kasę (tak jak Ty) coś ci powiem, to raczej cię nie stać. Zaznaczam, ciebie. Coś tam może i wiesz, praktyka poziom zerowy. Jak w takim razie można kierować teoretycznie mniej wykształconymi? Doceniam to, że byłeś posiadaczem "K", ale jak widzę nie byłeś jedyny. He he.

sp9nrb pisze:

Kolejna czy ja pisałem o wieku czy o uprawnieniach?

No teraz to cię poniosło chłopie.

27.11.2018 22:40:10

Nie dyskutuj z idiotą bo cię ściągnie do swego poziomu i tam pokona doświadczeniem.

Nie dyskutuj z idiotą bo z boku nie zawsze widać kto profesor a kto uczeń.

Co powyższym czynie.

Electra29.03.2024 08:40:09