NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » INNE » NA PODSTAWIE MOICH OBSERWACJI. TO NIE TYLKO HOBBY

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 3 / 10>>>    strony: 12[3]45678910

Na podstawie moich obserwacji. To nie tylko hobby

Temat mi zakluczono - nie wiedzieć dlaczego?
  
Usunity_09_11_2018
25.01.2018 09:57:05
poziom 5

Grupa: Użytkownik

QTH: Dobrzeń Wielki

Posty: 624 #2511002
Od: 2010-6-8UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
  SP95094KA pisze:

  Czy przyszły krótkofalowiec powinien mieć wykształcenie informatyka, elektronika, elektryka.
  Czy przyszły krótkofalowiec może mieć minim wykształcenia...

  SP9GNM pisze:

  Masz racje Staszku poznałem to na własnej skórze, z wykształcenia jestem " pogardliwy robol" przez przypadek "wdepnąłem" w krótkofalarstwo...

Nie deprecjonuj swej wartości, jest ona na pewno na poziomie wyższym, niż mógłbyś przypuszczać. Na takim, którego nigdy nie osiągną niektórzy osobnicy z tego forum wykazujący cechy łobuza/rozbójnika lub też "omnibusa" lecz przygłupa, na personie wykazującego psychopatyczne skłonności, a zamiłowanym do symulacji komputerowych kończąc.
  SP95094KA pisze:

  ktoś pisze że bezczelnością jest wmawianie komuś jak ma się bawić w krótkofalarstwo ( bo wszędzie pisze że to zabawa)
  no i że ceni sobie prywatność

  Czy to chodzi o działalność "krótkofalarską na forum" czy "zabawa" w krótkofalarstwo z ukrycia na pasmach (pytanie retoryczne)
  ...


  SP95094KA pisze:

  Dla mnie intymność po to? - abym mógł komuś bezkarnie nakopać, sprowokować do niekontrolowanych zachowań. A jak sprowokowanemu puszczą zawory bezpieczeństwa? Donos do admina i kategorycznie ogłowić sprowokowanego...

Długo nie trzeba było czekać. Pytanie do ADMINÓW - czy Wy już nie panujecie nad forumowymi nawalankami? Nie było żadnych podstaw do ostrzeżenia za ten post.
Wszyscy wiedzą kim jest "wielka stopa"...
  SP95094KA pisze:

  Rozmawiam z wieloma krótkofalowcami, którzy nigdy na żadnym forum się nie rejestrowali i nie udzielali - dlaczego tego nie robią - bo cenią sobie prywatność.
  Dlatego też nigdy nie byli pod budką z piwem, w knajpie, czy innym miejscu, gdzie można zarobić okłady.

To forum jest opanowane przez garstkę trolli. Często ciekawe wątki są zniszczone przez ich nieodpartą chuć zabrania głosu w każdym temacie. Trudno takiemu odmówić słuszności gdy rejestruje fakty i ocenia je tak lub inaczej, natomiast razi brak kultury i szacunku do innych użytkowników forum.
Na brak argumentów plują jadem i jak Stasiek wspomniał przeciągają między sztachetami.
Cechy typowe dla socjopatów i stręczycieli. Gardzę takimi.

Byłoby to forum bardzo ciekawe, gdyby nie ta częśc psująca wszystkie wątki. Zapewne wielu powstrzymuje się od pisania czegokolwiek z obawy, że zostanie sponiewierana. Ci wartościowi koledzy krótkofalowcy mogliby dostarczyć sensu i prawdziwych wartości temu forum.

Z pozdrowieniami, Sławek

_________________
Miłosierdzie okazane wilkowi okrucieństwem dla owiec.
  
Electra16.01.2019 01:07:16
poziom 5

oczka
  
SP2LIG
25.01.2018 11:49:29
moc !!!
wydawało się ze wiecej już sie nie da ale jednak !Grupa: Użytkownik

QTH: GDYNIA

Posty: 12010 #2511039
Od: 2009-3-16


Ilość edycji wpisu: 2
  EI2KK pisze:  .......A teraz nie da rady.. wszystko musi być jawne nawet na forum.
  Skąd taka zmiana?
  Co za różnica ile wiesz o swoim korespondencie?
  W czym problem, jeśli ktoś blokuje pw bo nie chce spamu dostawać?
Co ma do tego co wyżej wypisałeś staż ?????
Wszystko da radę, jawne jest to co dany delikwent chce ujawnić. Nic nie musi.
O jaką zmianę pytasz ????

Osobiście nic nie musze wiedzieć o swoim korespondenci dopóki ten nie zacznie głupot wypisywać. Pewien anonim z totalnego braki jakichkolwiek argumentów w temacie zaczął mi wyliczać że z ciągu 2017 roku zrobiłem tylko ok 100qso Dx'owych kiedy on w PGA robi ich zdecydowanie więcej w ciągu jednego dnia.
Totalnie kretyńskie porównanie.
Ok, podliczył mnie bo miał materiał ogólnie dostępny jak na dłoni, natomiast ja raz że totalnie nie wiedziałem z kim koresponduję to również nie mogłem zobaczyć jego osiągnieć krótkofalarskich, czy poza PGA czegokolwiek dokonał.
Co do blokowania pw to na bank nie chodzi tu o spam tylko gość ma tak przerąbane w Towarzystwie że obawia się przeczytać prawdy o sobie. jest wiadome wszystkim że ujawniony nie może wszystkiego co by chciał napisać natomiast anonim może.

________________
Greg SP2LIG
  
sp9nrb
25.01.2018 11:56:08
poziom 6

Grupa: Użytkownik

QTH: Tarnowskie Góry

Posty: 923 #2511043
Od: 2017-7-11
1. Skończyć z anonimowością. Jeżeli jest to forum krótkofalarskie to każdy jest oznakowany. Znakiem nadawczym, nasłuchowym. A sympatycy? Albo jest członkiem klubu i klub go uwiarygadnia albo ma prawa kibica.
2. Podanie samego znaku wystarczy, bo wystarczy wejść na qrz.com (lub podobny) i tam mamy wszystkie dane licencjonowanej osoby.
3. Dane podawane w łączności regulują przepisy IARU. Niegrzecznie jest w łączności z dx-em, podawać typ wtyczek sieciowych gdy czeka kolejka 50 stacji. Po za tym podawanie typu radiostacji zamiast mocy to chyba też element szpanerstwa.
4. Nikt tu nikogo o życie rodzinne, jak zarabia na chleb czy też jakie szkoły kończył nie pyta. Ale minimum wiedzy określonej przepisami musi być zachowane. Szczególnie z zakresu BHP.
5. Są osoby na forum, które zachowują się jak aktorzy. Kopią się po kostkach dla poklasku widzów. Scenariusz taki sam: pojawia się temat. 3 do 4. Postów jest z reguły merytorycznych. Później zjawiają się komentarze a na koniec towarzystwo zaczyna się okładać ciężkimi argumentami aż admin musi ostudzić gorące głowy. Post pada ale za chwilę jest nowy post i da capo al fine.

_________________
Pisać każdy może, jeden lepiej drugiej gorzej.
  
SP2LIG
25.01.2018 12:25:45
moc !!!
wydawało się ze wiecej już sie nie da ale jednak !Grupa: Użytkownik

QTH: GDYNIA

Posty: 12010 #2511057
Od: 2009-3-16
Cyt"
Skończyć z anonimowością. Jeżeli jest to forum krótkofalarskie to każdy jest oznakowany. Znakiem nadawczym, nasłuchowym. A sympatycy? Albo jest członkiem klubu i klub go uwiarygadnia albo ma prawa kibica. " koniec cytatu.

Pobożne życzenie niestety. temat ten był już w wielu wątkach na tym forum poruszany.
Odpowiedz Administracji jest jedna: forum jest powszechne i ogólne dostępne tz jest dla oznakowanych jak i dla anonimów. Wielka szkoda bo stan obecny znacznie obniża ogólnie poziom forum.
Takie jest moje zdanie.
_______________
Greg SP2LIG
  
SP2LIG
25.01.2018 12:38:04
moc !!!
wydawało się ze wiecej już sie nie da ale jednak !Grupa: Użytkownik

QTH: GDYNIA

Posty: 12010 #2511064
Od: 2009-3-16


Ilość edycji wpisu: 1
[quote=EI2KK]
  SP2LIG pisze:

   EI2KK pisze:   .......A teraz nie da rady.. wszystko musi być jawne nawet na forum.
   Skąd taka zmiana?
   Co za różnica ile wiesz o swoim korespondencie?
   W czym problem, jeśli ktoś blokuje pw bo nie chce spamu dostawać?
  Co ma do tego co wyżej wypisałeś staż ?????


Napisałem to na wstępie - ale chętnie wyjaśnie skoro nie zrozumiałeś..

Koledzy z krótkim stażem mogą być od samego początku przyzwyczajeni, że wszystko jest w internecie.. koledzy z długim stażem działali bez większych problemów kiedy internetu nie było i o korespondencie nie wiedzieli nic poza imieniem i QTH..

Teraz rozumiesz?

Stąd moje zdziwienie lekkie, że np. ktoś kto nie waha się nazwać anonimem każdego kto nie udzielił wyczerpującycj (dla niego) informacji o sobie, w czasach przed internetowych jakoś te QSO robili, choć nie wiedział z kim robi.. odpoaiwadał anonimowi.. bo jak ktoś na forum przedstawia się tylko znakiem to też jest anonimem.. jak zablokuje pw, to jest anonimem.. dziwna zależnośc, nie sądzisz?[/quote]


Nie sądzę. Jak można kogoś kto posługuje się swoim znakiem nazwać anonimem ???? Przecież wiadomo kim dana osoba jest. Na jakiej podstawie tego który zablokuje pw można nazwać anomimem ????? Chyba że to zrobił anonim, to sprawa jest jasna.
Sam skancelowałem moje namiary w QRZ COM kiedy zacząłem otrzymywać nadmiar niechcianych kart QSL via direct. Pozostało tylko moje imię, QTH i sposób wymiany kart QSL tj via biuro lub eQSL.
Oczywiście nawiedzeni wytknęli mi to.
_________________
Greg SP2LIG
  
sp9nrb
25.01.2018 13:34:50
poziom 6

Grupa: Użytkownik

QTH: Tarnowskie Góry

Posty: 923 #2511081
Od: 2017-7-11
W wojsku było takie powiedzenie: w cywilu psa nie miał a w wojsku szuka przyjaciela.
Niektórzy piszą aby pisać. Są przepisy o ochronie danych osobowych, jest określone co to są dane wrażliwe. Ale nie można rozmawiać z człowiekiem który sam nie wie co pisze? Co ma wspólnego podawanie określonych informacji dla celów krótkofalarskich z pisaniną na forum gausi krótkofalarskim? Jeżeli podałem określone dane w QRZ.com, zgodnie z rubrykami tam zawartymi to moja sprawa i moja odpowiedzialność i wara innym od tego. Zresztą ilu widziało prawdziwy callbook na oczy? A chociaż callbook polski? jakie dane tam były podane? Może język polski dla niektórych jest trudny do zrozumienia? Niektórzy zachowują się tak jakby ze sprzedaży bazy danych krótkofalowców zrobili sobie dodatkowe źródło dochodów. A wystarczy sprawdzić spam i już wiadomo kto taką bazę sprzedał. Nie dziwota, że takich handlarzy ciekawią wrażliwe dane osobowe bo to kilka eurocentów więcej.
I na koniec jak czyjaś percepcja nie może pojąć, że nowy punkt to nowe zagadnienie to trudno. Najlepiej z takim nie korespondować, bo jak się chłopu mętlik w głowie zrobi to sobie może krzywdę uczynić.

_________________
Pisać każdy może, jeden lepiej drugiej gorzej.
  
SP1AP
25.01.2018 14:14:33
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Restricted Area

Posty: 5517 #2511091
Od: 2011-5-3UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
W tej szarpaninie nikt nie zwrócił uwagi na to, że nie potępiam anonimowości, tylko używanie jej jako "zasłony dymnej" do złośliwych ataków niejako z ukrycia. To, że ktoś pisze anonimowo nie upoważnia go do takich paskudnych zachowań, jasne? zdziwiony
_________________
Zbig CW-fun :D
CW is Great! CW TO JEST TO!
SWL SP1-1171 z 1967/SP1KAA
"W kraju gdzie burak pan pyszni się ponad stan, a ziemniak mu wtóruje"(Sł.Cierniewski).
NIE CIERPIĘ NAWIEDZONYCH HEJTERÓW! Obrazek
---------------------------------------------------------------------------------------
ObrazekObrazekObrazek
  
SP95094KA
25.01.2018 14:35:06
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

QTH: JO90

Posty: 2230 #2511097
Od: 2012-12-19
Nie tylko odnoszę takie wrażenie, to widać jak na dłoni. Co by się nie napisało, zostanie zapodana riposta z cytatą. Ale riposta kompletnie odleciana. Jak bym napisał, a nawet opisałem przykład krótkofalowca zza kłauży, który stworzył cały reportaż z wycieczki ze swym synem, pod powierzchnią kałuży, na atomowym okręcie podwodnym. Padło pytanie?
A po co ci wiedzieć jak ktoś wakacje spędza. Jest to parafraza, bo tylko tak jeszcze można dotrzeć do „umysłu ścisłego“
Zapodaję przykłady, że w całym cywilizowanym świecie istnieje cosik takiego jak:
RADIO AMATEUR CALL BOOK
Może to być Polski CQ-SP
Czy Radio Amateur Call Book „z koniem“
Są tam zapodane znaki krótkofalowców i dane do korespondencji pocztowej
Może nie wszyscy wiedzą - ale poczta, tako tradycyjna - co się pocztówki wysyła, listy, paczki. Wiele innych operacji się robi poprzez pocztę. To takie „ŁO“ jeszcze nadal istnieje.

Taki oryginalny Call Book „Amerykański“ kosztował krocie. Ale był dostępny OD ZAWSZE!!
Aby o tym krótkofalowcy co niektórzy nie wiedzieli???
Aby o tym co niektórzy krótkofalowcy nie wiedzieli że tam od zawsze, w ogromnej większości były odresy do korespondencji i podstawowe dane typu:
- Name
- QTH

Nie wiem czy to ma sens, aby tłumaczyć, po co krótkofalowcowi jest potrzebny Call Book.
Ba!
Po co SWLowi jest potrzebny Call Book.

Jak słyszę wszystkowiedzącego, który twierdzi, że dawniej krótkofalowiec nie miał dostępu do danych innych krótkofalowców - i jakoś żył - te ręce opadają!

A takie braki w podstawowej wiedzy, którą powinien posiadać licencjonowany krótkofaloweic?

Nawet są tacy co twierdzą, że netu nie było - to o przewidywaniu propagacji, o tym jak się kształtuje propagacja „teraz w tej chwili“ - ludzie pojęcia nie mieli.
Aż tak potrafią się co niektórzy zdegradować, do takiego poziomu niewiedzy.

Owszem
Przewidywanie propagacji było utrudnione - dlatego nazywano to przewidywaniem jak i dzisiaj się przewiduje nadal.

Aurora
To nie było zjawisko nieznane i trzeba było czekać na odkrycie jakie ma znaczenie w radiokomunikacji do bodaj ubiegłego roku, bo? Przed tym ludzie byli ciemni, jak tabaka w rogu.

UKFowcy chodzili do wróżki, siadali na welocyped, jechali do wróżki, tak jakby do takiej Pytii nabuzowanej wyziewami z czeluści Ziemi - tej Ziemi - wróżka przepowiadał propagację HI

Owszem
Dzisiaj można dostać wiele info na „smarkfona“ bez potrzeby zdania się na domorosłego, domorosłą Pytię.
Ale i tak w ogromnej większości - krótkofalowcy, i ci nieszczęśni ultrakrótkofalowcy - ciągle obserwują, dzisiaj coraz częściej obserwują (na wodospadzie odbiornika SDR) - co się w tym „eterze“ dzieje.

I aby jeszcze domieszać.

Po kiego grzyba ktoś zbierał adresy do zachodnich wytwórni, fabryk - pisał prośby o „prospekty“
Nawet się pisało o prospekty do wytwórni broni np Ruger - jak powstał. Czy do starej wytwórni S&W lub Thompson.

Ja pamiętam jakie to „poruchy“ powstały, jak SP6LDB, SP9NRR zbierali dane do CQ-SP
I po wydaniu tej „świętej księgi“ w pamietnym 1992 roku - klekajcie narody!
Ja po zakupie tej świętej księgi, nieoptrznym przyznaniu się do tego - zostałem zbesztany
„nie masz prawa posiadać takich danych krótkofalowców“
W 1995 roku została wydana kolejna edycja CQ-SP „świętej księgi“ Nadal ziemia się miała rozstąpić i pochłonąć tych co udostępnili „wraŻLIWE DANE“
W obu przypadkach - autorzy tych „świętych ksiąg“ musieli się tłumaczyć ze swego niecnego postępku.
A wszystkie dane zostały zebrane na zasadzie dobrowolności „dawców“

Pisanie na forum, pytania, stwierdzenia typu:
- po co ci PESEL
- domagają się pełnej informacji razem z adresem i datą urodzenia
- lub podobne „ni z gruszki, ni z pietruszki“ wpisy?
No te wpisy nie są po to aby cokolwiek tu rozjaśnić, wyjaśnić. One są po to aby to była łyżka dziegciu do beczki miodu - świadomie zapodane hasła - do spotęgowania nawalanki.

Aby była jasność!
Ja nie mam pretensji do ludzi, co mają blade pojęcie o krótkofalarstwie.
Nawet nie mam pretensji do tych, co w pełni świadomi robią CELOWE ZAMIESZANIE udając niekumatych.

Mam świadomość że tym wpisem niczego nie wytłumaczyłem „umysłom ścisłym“
Po co więc to piszę_________________
StasiekJeśli ktoś mówi o Tobie coś złego, to głównie dlatego, że o sobie nie może powiedzieć nic dobrego
  
sp9nrb
25.01.2018 15:40:11
poziom 6

Grupa: Użytkownik

QTH: Tarnowskie Góry

Posty: 923 #2511110
Od: 2017-7-11
Znowu wiele dobrze zapomniane odkrywa się na nowo.
1. Call book amerykański widziałem ale ......... Były jeszcze przed sp9ldb wydane call booki PZK. Ale długo nie były aktualizowane. Nowy call book rzeczywiście SP9LDB to firmował. I naprawdę zrobiono z niego czarnego luda, mimo, że wielu z nich dla odmiany z radością podawało swoje dane do call booka amerykańskiego. Chyba nawet gdzieś mam egzemplarz prawie autorski.
2. Z danymi propagacyjnymi też nie było najgorzej. Raz, że większość znała podstawowe zasady propagacji, byli koledzy którzy słuchali i na określonej częstotliwości dzieli się z kolegami informacją. Była też sieć powiadomień telefonicznych. Zresztą w moim regionie jest kolega DX-man, który pilnie przesłuchuje pasma i jak coś ciekawego usłyszy to na przemienniku podaje info: co za stacja, częstotliwość, emisja i split. I co jest najciekawsze jest to info super gorące. A najważniejsze, że nie trzyma informacji pod poduszką a później nie chwali się "co to on nie zrobił"


_________________
Pisać każdy może, jeden lepiej drugiej gorzej.
  
SP1AP
25.01.2018 15:43:34
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Restricted Area

Posty: 5517 #2511112
Od: 2011-5-3UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
  EI2KK pisze:

   SP1AP pisze:

   W tej szarpaninie nikt nie zwrócił uwagi na to, że nie potępiam anonimowości, tylko używanie jej jako "zasłony dymnej" do złośliwych ataków niejako z ukrycia. To, że ktoś pisze anonimowo nie upoważnia go do takich paskudnych zachowań, jasne? zdziwiony


  Zbyszku, dla ciebie każdy post wyrażający nieco odmienne zdanie od twojego to 'kąśliwy i nieuzasadniony atak złośliwca'..

  I to nie jest atak, to stwierdzenie faktu.. po tych kilku latach na tym forum...

  Jak rozumiem nie masz nic przeciwko temu, żeby ktoś się z tobą zgadzał anonimowo? lol


To jest właśnie typowy przykład kilkuletniej złośliwości, jakiegoś zapiekłego urazu, czy innej przypadłości. pomysł
Ja poruszam sprawę wczorajszą, a Ty próbujesz mi wyrobić fałszywą markę swoim kolejnym jadowitym docinkiem na
temat rzekomej przeszłości. zdziwiony
Proszę nie odnoś się do moich postów, bo jak zwykle masz w zwyczaju w każdym się czegoś doszukać.
Nie piszę na twój temat i Ty racz nie pisać na mój, bo Twoje opisy zawsze są pełne czepiania się i dzielenia włosa na czworo. zaniemówił
_________________
Zbig CW-fun :D
CW is Great! CW TO JEST TO!
SWL SP1-1171 z 1967/SP1KAA
"W kraju gdzie burak pan pyszni się ponad stan, a ziemniak mu wtóruje"(Sł.Cierniewski).
NIE CIERPIĘ NAWIEDZONYCH HEJTERÓW! Obrazek
---------------------------------------------------------------------------------------
ObrazekObrazekObrazek
  
SP2LIG
25.01.2018 16:21:30
moc !!!
wydawało się ze wiecej już sie nie da ale jednak !Grupa: Użytkownik

QTH: GDYNIA

Posty: 12010 #2511115
Od: 2009-3-16
Do polskiego callbook'a zgłaszałem swój akces trzy razy na specjalnym druku zgodnie z wymogiem. Totalne zero odzewu, wielka nicość.
Wystarczy byt na QRZ COM i jest total cacy.
______________
Greg SP2LIG
  
Electra16.01.2019 01:07:16
poziom 5

oczka
  
SP2LIG
25.01.2018 16:27:39
moc !!!
wydawało się ze wiecej już sie nie da ale jednak !Grupa: Użytkownik

QTH: GDYNIA

Posty: 12010 #2511116
Od: 2009-3-16
Cyt "W wojsku było takie powiedzenie: w cywilu psa nie miał a w wojsku szuka przyjaciela" koniec cytatu.

W czasie kiedy ja byłem w wojsku(w lotnictwie) mówiło się: w cywilu psy na niego szczekały a w wojsku szuka przyjaciela.
Podobnie ale jednak dobitniej, bardziej boląco.
_____________
Greg SP2LIG
  
sp9nrb
25.01.2018 17:25:23
poziom 6

Grupa: Użytkownik

QTH: Tarnowskie Góry

Posty: 923 #2511128
Od: 2017-7-11
  SP2LIG pisze:

  Do polskiego callbook'a zgłaszałem swój akces trzy razy na specjalnym druku zgodnie z wymogiem. Totalne zero odzewu, wielka nicość.
  Wystarczy byt na QRZ COM i jest total cacy.
  ______________
  Greg SP2LIG


Każdy rodzaj wojsk miał swoje powiedzenia
a ułani nawet żurawiejki


_________________
Pisać każdy może, jeden lepiej drugiej gorzej.
  
SQ9MZ
25.01.2018 17:55:02
poziom 6Grupa: Użytkownik

QTH: Rybnik

Posty: 1461 #2511132
Od: 2008-10-21
  sp9nrb pisze:

  Pochwała głupoty.

Kompletny nonsens, nierozumienie o czym się pisze.
_________________
Henryk SQ9MZ
________________________________________________________
«(...) pamiętam swe własne grzechy i głupotę i wiem, że ludzkie serca rzadko są tak złe jak ludzkie czyny, a bardzo rzadko tak złe jak ludzkie słowa.» J.R.R. Tolkien, list z 1 listopada 1963


  
SP2LIG
25.01.2018 18:00:59
moc !!!
wydawało się ze wiecej już sie nie da ale jednak !Grupa: Użytkownik

QTH: GDYNIA

Posty: 12010 #2511133
Od: 2009-3-16
  sp9nrb pisze:

   SP2LIG pisze:

   Do polskiego callbook'a zgłaszałem swój akces trzy razy na specjalnym druku zgodnie z wymogiem. Totalne zero odzewu, wielka nicość.
   Wystarczy byt na QRZ COM i jest total cacy.
   ______________
   Greg SP2LIG


  Każdy rodzaj wojsk miał swoje powiedzenia
  a ułani nawet żurawiejki
Niby co wspólnego ma cytowany przez Ciebie mój post z Twoim komentarzem ?????
______________
Greg SP2LIG
  
sp9nrb
25.01.2018 18:14:54
poziom 6

Grupa: Użytkownik

QTH: Tarnowskie Góry

Posty: 923 #2511136
Od: 2017-7-11
[quote=SP2LIG]
  sp9nrb pisze:

   SP2LIG pisze:

   Do polskiego callbook'a zgłaszałem swój akces trzy razy na specjalnym druku zgodnie z wymogiem. Totalne zero odzewu, wielka nicość.
   Wystarczy byt na QRZ COM i jest total cacy.
   ______________
   Greg SP2LIG


  Każdy rodzaj wojsk miał swoje powiedzenia
  a ułani nawet żurawiejki
Niby co wspólnego ma cytowany przez Ciebie mój post z Twoim komentarzem ?????
______________
Greg SP2LIG[/quote]

Bo to miało być do twojego postu jednego wcześniej. Tego o powiedzeniach.
_________________
Pisać każdy może, jeden lepiej drugiej gorzej.
  
sp9nrb
25.01.2018 18:17:44
poziom 6

Grupa: Użytkownik

QTH: Tarnowskie Góry

Posty: 923 #2511137
Od: 2017-7-11
  SQ9MZ pisze:

   sp9nrb pisze:

   Pochwała głupoty.

  Kompletny nonsens, nierozumienie o czym się pisze.


Jak się przychodzi na podwieczorek to trudno dyskutować o tym co było na obiad.
_________________
Pisać każdy może, jeden lepiej drugiej gorzej.
  
sq6ade
25.01.2018 20:34:40
moc !!!
wydawało się ze wiecej już sie nie da ale jednak !Grupa: Użytkownik

QTH: 70.260MHz FM !

Posty: 12376 #2511163
Od: 2008-3-21
To tylko hobby. Jeśli komuś to komplikuje życie to nie jest to hobby a choroba.
_________________
Jesteście gotowi ??? !!!

TAK jest Kapitanie !!! :)

ObrazekObrazekObrazekObrazek

  
sq8mhi
25.01.2018 20:51:58
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 232 #2511166
Od: 2007-12-20
  sq6ade pisze:

  To tylko hobby. Jeśli komuś to komplikuje życie to nie jest to hobby a choroba.
To jest jedno z najmądrzejszych zdań jakie padły na tym forum. Oprawić w ramki i powiesić nad radiem.
  
SP1AP
25.01.2018 21:39:25
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Restricted Area

Posty: 5517 #2511177
Od: 2011-5-3UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY


Ilość edycji wpisu: 1
Wypisanie swego znaku na nagrobku, to takie swego rodzaju epitafium. Czy można być temu przeciwnym? cool
Skoro na nich są napisy, że był: znanym chirurgiem, plastykiem, kompozytorem, to dlaczego nie krótkofalowcem? zdziwiony
_________________
Zbig CW-fun :D
CW is Great! CW TO JEST TO!
SWL SP1-1171 z 1967/SP1KAA
"W kraju gdzie burak pan pyszni się ponad stan, a ziemniak mu wtóruje"(Sł.Cierniewski).
NIE CIERPIĘ NAWIEDZONYCH HEJTERÓW! Obrazek
---------------------------------------------------------------------------------------
ObrazekObrazekObrazek
  
Electra16.01.2019 01:07:17
poziom 5

oczka

Przejdz do góry strony<<<Strona: 3 / 10>>>    strony: 12[3]45678910

  << Pierwsza     < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » INNE » NA PODSTAWIE MOICH OBSERWACJI. TO NIE TYLKO HOBBY

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta