HOME » INNE » "ŁAMANIE" ZNAKÓW - PORTABLE

22.01.2018 20:10:51

QTH: Sosnowiec / JO90NF

Od: 2011-7-5

A co mam myśleć jak się rozwodzisz z nad łącznościami lokalnymi. Co nie odbierasz znaku? Nie rozumiesz czegoś? Po niku forumowym domniemam że masz więcej wiedzy ode mnie a rozwodzisz się jakby cię dopiero wpuścili na eter... Powiedz mi jak wpływ ma na twoją łączność łamanie się? Przecież jak podejmujesz łączność to i tak będziesz wiedział po pięciu minutach tej łączności ,jak się wabi pies kolegi z drugiej strony radia. 😉, (no co, z reguły tak jest).... zakręcony
Audi, vide, tace, si vis vivere in pace
Marcin SQ9KRI.

Electra18.04.2024 21:22:25

22.01.2018 20:59:24

SQ5KLN pisze:

To jak słuchasz szamba, to czemu się dziwisz, że g słyszysz? Jeszcze Koskowa...

Canis, nie "wiadaj" na niego, opisał zjawisko jakiego był świadkiem nadając z "górki" - przecież to nie on szambo rozkręcił, a tylko je opisał (a "dzięcioł" też potrafi na directy wsiadać jak znajdzie jakąś większą aktywność).

Ja nie mówię, że rozkręcił. Ale wiadomo co jest na koskowej. To jak zaglądać do speluny i narzekać, że się po ryju dostało.
"Prezydium zapoznało się z wnioskiem Marka SP9UO, w którym domaga się podjęcia przez Prezydium działań przeciwko osobom szkalującym PZK, a szczególnie przeciwko członkom organizacji. Takie działania będą podjęte po zasięgnięciu opinii prawnej."

To mówiłem ja, "unlis i ukrywający coś, wstydzący się swojego znaku, człowiek z ulicy, losowa osoba z internetu, element, ignorant i darmozjad, anonimowy pirat, konfident, donosiciel, do d**y".

22.01.2018 21:08:58

Od: 2008-3-21
Nie możecie pogadać z osobami na priv ,które znacie po głosie i które odpowiadają trollowi w jakikolwiek sposób ? Przekonać ich aby nie dali się prowokować ? To się sprawdza !!!

Sorka .... ale tylko idioci dają się "sprowokować do niekontrolowanych zachowań".

jfr
22.01.2018 21:21:52

QTH: JO90WA

Od: 2017-11-3

sq6ade pisze:

Wiesz jak to jest dać się wciągnąć w dyskusję z głupim. Sprowadzi do swego poziomu i pokona doświadczeniem. Ludzie pewnie chcą dobrze ale nikt nie jest najlepszy we wszystkim jednocześnie.

Owszem, są na Koskowej dni, że szkoda radia włączać ale są i takie, że ludki sobie kulturalnie gawędzą. Jednak kolega autor wątku zwrócił uwagę na coś innego - na kolejne relacje bez znaków. Czy to normalne zachowanie, czy warto w każdej relacji się identyfikować?

Paweł
sierrapapaninepapaalphazulu

22.01.2018 21:27:02

*** ZA TEN WPIS UŻYTKOWNIK SQ6ADE OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE ***

jfr pisze:

sq6ade pisze:

Gufno prawda. Nie chcą dobrze . Albo tylko tak się im wydaje . Dlatego mamy "modlitwę Polaka" i ogólnie zjebaną opinię na świecie przez takich cebulaków-polakuf co niby chcą dobrze.

SP8ILF
22.01.2018 21:53:15

QTH: HR08

Od: 2011-10-23
    jfr pisze:

sq6ade pisze:

No chyba , nie tylko warto , ale nawet trzeba , Twój korespondent z którym znasz się , identyfikacji nie potrzebuje , ale zasady, plus nasłuchowcy !!!. Tak sie sklada że na pasmach nie ma samych kolesi co znają się jak łyse konie . I tak do ADE TO KTO z tego forum reprezentuje tych "cebulaków-polakuf co niby chcą dobrze " Powiedz prosto w oczy taki dziwny
SP8ILF Marian Roman
Wszyscy młodzi, piękni i mądrzy za lat 50-siąt będziecie starzy , pomarszczeni , łysi i psu na budę Wasza dzisiejsza wiedza . Pamiętajcie !!! I błagam piszcie jeśli macie coś konkretnego do powiedzenia, jeśli nie to włóżcie palec w ... a nie stukajcie w klawiaturę !!! 73 mni dx

22.01.2018 22:03:29

SP8ILF pisze:

Nie mogę tak wprost napisać po znaku bo zaraz będzie donos jak za "starych dobrych czasów".
Ale oni wiedzą . Ty też.

Electra18.04.2024 21:22:25