HOME » PZK - POLSKI ZWIĄZEK KRÓTKOFALOWCÓW » PZK CHCE SZKOLIĆ ŻOŁNIERZY WOT. CZY WYSTARCZY IM "STOCZTERDZIESTEK"?

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 8 / 8    strony: 1234567[8]

PZK chce szkolić żołnierzy WOT. Czy wystarczy im "stoczterdziestek"?

04.06.2019 09:32:22

SP5WCX pisze:

A taka ciekawostka. Opis "radiowców" ze strony www.wojsko-polskie.pl.

Sekcja lekkiej piechoty zwana „Wspaniałą Dwunastką” jest podstawowym elementem bojowym Wojsk Obrony Terytorialnej. To zespół dwunastu Terytorialsów, z których każdy specjalizuje się określonymi kompetencjami czyniąc sekcję kompleksową. „Wspaniała Dwunastka” jest strukturą optymalną z punktu widzenia ciągłości procesu szkolenia, jest w niej bowiem miejsce na bardzo doświadczonych żołnierzy w swojej specjalności, jak i na tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z wojskiem. Sekcje łącza się w plutony, te zaś wchodzą w skład kompanii.

Starszy Radiotelefonista
    Odpowiada za utrzymanie łączności wewnątrz sekcji, z przełożonym oraz z elementami wsparcia podczas działań bojowych. Do jego obowiązków należy między innymi ustalenie relacji łączności z formacjami biorącymi udział w akcjach ratowniczych. Odpowiada także za wyszkolenie „Wspaniałej Dwunastki” w zakresie użytkowania sprzętu teleinformatycznego.

Radiotelefonista
    Jest odpowiedzialny za utrzymanie łączności podczas działań bojowych oraz udziału sekcji w akcjach ratowniczych. Utrzymuje w sprawności technicznej i przygotowuje do działania sprzęt teleinformatyczny i urządzenia elektroniczne będące na wyposażeniu sekcji.

I obowiązkowo musi to być Marusia aby świadczyła dodatkowo usługi kompleksowe.

Takich bzdur to nawet za czasów Akademii Feliksa Dzierżyńskiego nikt nie wymyślał. To jest propaganda na poziomie Błyskawic. Starsi wiedzą co to były błyskawice.
Hose lol
Bardziej przykre od cytowanej stopki poniżej, jest to, że są osoby, które pobierały korepetycje a teraz chcą być gwiazdami forum.

sp9nrb, możesz kasować swoje posty, ale internet nie zapomina hamstwa :)

Electra19.06.2019 20:59:12

HF1D
04.06.2019 09:40:36

QTH: Szczecin JO73hi

Od: 2015-1-28

Nie do końca, porozumienie może mieć nadaną klauzulę tajności.

Jesteś w błędzie, ale niech Ci będzie.
Jednak w przypadku PZK jest to niemożliwe, albo inaczej, niemożliwe jest podpisanie takiego porozumienia przez PZK.
Proponuję zapoznać się z Ustawą o ochronie informacji niejawnych.
Obowiązujące prawo to nie jest to co się niektórym wydaje że tak jest tylko to co zapisano w ustawach.
Jurek
HF1D