NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PZK - POLSKI ZWIĄZEK KRÓTKOFALOWCÓW » Z ŻYCIA PZK.

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 54 / 84>>>    strony: 41424344454647484950515253[54]555657585960

Z życia PZK.

  
SP6IX
17.10.2018 19:34:22
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 6371 #2596410
Od: 2008-3-18


Ilość edycji wpisu: 1
  SP6IEQ pisze:

  Ponieważ jeden watek dyskusji dotyczy mnie to zabiorę głos. Jak to zwykle bywa, najwięcej do powiedzenia mają Ci co najmniej rozumieją temat. Taka jest Polska mentalność. Nie zrozumieć i dyskutować a dużo mówić w nadziei, że inni nie rozumieją. Niestety, ale Ci co rozumieją bardzo szybko dokonują oceny mówiącego. W życiu jednak liczą się argumenty a nie puste słowa.
  Ograniczę się do kilku stwierdzeń.
  1. Arkusz nie powstał dla PZK. Powstał z potrzeby mojej prywatnej aby załatwić pozwolenie na maszt zgodnie z obowiązującym prawem, jeszcze przed wejściem w życie ostatnich rozporządzeń OŚ nakładających obowiązek dokonywania zgłoszeń. Powiązanie tego z PZK nastąpiło później przy walce o nowe rozporządzenia OŚ.
  2. Z tego co rozumiem PZK nigdy nikogo nie zmuszało do składania jakichkolwiek dokumentów w WOŚ. Każdy sam musi wypełnić prawo wg. własnego uznania i odpowiedzialności.
  3. Forma zgłoszenia mogła być dowolna ale wypełniająca wymagania Ustawy. Arkusz miał tylko pomóc tym co sami nie potrafią zrozumieć tematu i wyliczyć wymaganych wartości. A takich jest większość z nas jak pokazało życie.
  4. Problem ten nie ma nic wspólnego z UKE. Jest to temat Ochrony Środowiska i jego styku z Prawem Budowlanym.
  5. Czy było to potrzebne ? Można zapytać (wiem o dwóch Kolegach) których sprawy WOŚ skierował do Sadu z powodu braku zgłoszenia i udowodnionego przekroczenia wartości PEM. Ustawa wyraźnie określa pod jaki Kodeks to podlega. To trochę tak jak jeżdżenie samochodem bez prawa jazdy. Będzie się udawało dopóki nie złapią. Niektórzy z nas lubią falującą adrenalinę.
  6. Można też zapytać, a uzbierała się przez te lata całkiem nie mała grupka naszych Kolegów, którzy mieli lub mają problem z podaniem do urzędu określonych wartości w procesie uzyskania pozwolenia na montaż anten lub masztów. Telefonów było sporo.
  7. Przez te lata po dokonaniu zgłoszenia już dwukrotnie wykazywałem w Urzędzie na ich żądanie, że moje anteny są formalnie zgłoszone i spełniają wymagania OŚ. Temat załatwiałem krótkim stwierdzeniem – macie w archiwum i możecie sobie to sprawdzić.
  Czy to wszystko potrzebne, niech każdy sam sobie oceni z pełnym poczuciem własnej odpowiedzialności.
  Pozdrawiam
  Dionizy


Jak widzisz nie ustrzegłeś i ty błędów w swoim AD,ja nie mając innych anten na pasma od 2m do mikrofal innych jak kierunkowe bardzo dużym wzmocnieniu musiał bym używać na wyżej wymienionych pasmach mW a może i uW ,więc pomyśl za czym coś napiszesz że to dobre,a po za tym to dużo DX .
_________________
http://sp6ix.pl.tl poczta sp6ix@interia.pl

W pieniaczej ziemi jest miasto Pysków. Tam jęzorami robi się wszystko, męstwo - w jęzorze, siła - w jęzorze, jęzor tam miele, piele i orze.

Nie znoszę nieuków i arogantów.
  
Electra22.04.2019 04:09:21
poziom 5

oczka
  
sq8mxs
17.10.2018 20:40:06
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 153 #2596441
Od: 2018-1-30
Dionizy to nie jest szpilka w Twoim kierunku - nie chcę byś tak to odebrał. Zrobiłeś arkusz i chwała Ci za to. Czy komuś się przyda czy też nie to wyłącznie jego sprawa, ja się wiele z niego nauczyłem, ..... ale napisałeś w pierwszym punkcie, że arkusz nie powstał dla PZK - OK ..... tak tylko zapytam dlaczego więc ? ...... i przekieruję Cię do wątku: http://sp7pki.iq24.pl/default.asp?grupa=75798&temat=53123 PZK zablokowało możliwość pobrania tegoż arkusza przez nieczłonków PZK .... pierwsza strona i można sobie wyczytać, jak podzielono "świat krótkofalarski w SP". Ja wiem, może być tak, że nadworny informatyk "myślał" (kuźwa kogo ja oszukuję ? siebie ?), że tym zwiększy ilość członków, tak samo jak obecny skarbnik wyszedł z założenia, że utrata 10 % członków po podwyżce była akceptowalna ..... zobaczymy co będzie po resecie OSEC (kuźwa ELżbietA dlaczego jeszcze nie zresetowałeś OSEC-a), powtórzę Dionizy nie odbieraj tego jako atak na Twoją osobę, pokazuję wyłącznie jaki mamy "h....y dwór" w PZK, który tak naprawdę nie łączy, a dzieli, bądź doi (od dojenia) swoich członków.

a i jeszcze jedno już nie do Ciebie Dionizy

no czy ktoś podyskutuje ze mną na temat PZK podając ciężkie argumenty "ZA" poparte liczbami ..... kieruję te słowa do moich oponentów .... ciszę uważam za zgodę z tym co napisałem ..... To jak ? Podyskutujemy poważnie .... ? Nie mam czasu na lanie wody, jak sami widzicie bywam albo wcześnie rano albo późnym wieczorem, a finalnie to i tak uważam, że czas poświęcony tej dyskusji będzie czasem straconym pan zielony, bo ZG zagłosuje maszynowo ..... oglądając się na sąsiada z lewej bądź z prawej .... sam widziałem to w Burzeninie .... głosowanie na "Gapia" .... "paczysz" na kolegę i głosujesz tak samo ...... a potem na filmie (jak będę miał czas to znajdę) wpada taki z fajki z ręką w górze, a po zliczeniu głosów pyta "te kurwa a za czym było głosowane" .... żenada ......

i tutaj "wydaje mnie się", że powinna nastąpić pauza, a w tle rozbrzmieć utwór "ale w koło jest wesoło" .....

AP, KLN, NDM - z przyjemnością bym z Wami nie jedno, a nawet dwa piwa zrobił pan zielony, może ŁOŚ w przyszłym roku ??????? Jak pojadę to zabiorę Chiwasa ... zacne grono to i trunek zacny być musi ...
_________________
Marek MxS
  
SQ6NDM
17.10.2018 21:15:05
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

QTH: JO90AK

Posty: 1731 #2596479
Od: 2009-3-29
  sq8mxs pisze:

  AP, KLN, NDM - z przyjemnością bym z Wami nie jedno, a nawet dwa piwa zrobił pan zielony, może ŁOŚ w przyszłym roku ??????? Jak pojadę to zabiorę Chiwasa ... zacne grono to i trunek zacny być musi ...


Na ŁOŚ-iu jestem co roku, także nie ma sprawy. Zgadamy się jeszcze. Pozdro.
_________________
Szymon
http://www.noaa.2o.pl/
pk-ukf.org.pl/news.php
144MHz FT290R + PA 100W + 6 el. DK7ZB (boom 2,6m) + rotor/70cm FT817 + 14 el. DK7ZB (boom 3,1m) + rotor

ObrazekObrazek
  
sp9aki
17.10.2018 21:55:26
poziom 5Grupa: Użytkownik

QTH: nr Olesno Śl.

Posty: 726 #2596511
Od: 2012-3-13
  sq8mxs pisze:

  ZG zagłosuje maszynowo ..... oglądając się na sąsiada z lewej bądź z prawej .... sam widziałem to w Burzeninie ....
  głosowanie na "Gapia" .... "paczysz" na kolegę i głosujesz tak samo ...... a potem na filmie (jak będę miał czas to znajdę)
  wpada taki z fajki z ręką w górze, a po zliczeniu głosów pyta "te kurwa a za czym było głosowane" .... żenada ......
Opisany kabaret jest zapewne bardzo pożądany przez "górę", która nie chce żadnych i radykalnych zmian.

_________________
jaQbek, SWL: SP9-50023
  
SP6IEQ
18.10.2018 04:22:00
poziom 5

Grupa: Użytkownik

QTH: Świdnica

Posty: 410 #2596603
Od: 2010-2-22
Do SP6IX,
przykro mi bardzo ale wszyscy mamy ten sam problem.
Nie jestem autorem prawa OŚ i nie jestem autorem praw fizyki. W pierwszej spawie odsyłam do MS a w drugiej to nie wiem do kogo. My tylko ponosimy konsekwencje tych dwóch spraw. Ja również.

Marku MXS,
Nie mam czasu na czytanie tych wszystkich spraw. Arkusz powstał ok. 3-4 lat zanim cała ruch o zmianach prawa się zaczął. Potem oczywiście był dopasowany do aktualnych wymagań prawa. Jako członek PZK oddałem go PZK do wykorzystania. Niezależnie od tego co PZK z nim robiło każdy co się do mnie zwrócił otrzymał go bezpośrednio. Ostatni Kolega zrobił to 3 dni temu. Też nie jest członkiem PZK.

A tak do Henryka,
gdyby nie walka o nasze prawa w MŚ to już dawno po założeniu anten każdy z nas musiałby wykonać wcale nie tanie pomiary każdej anteny a potem z tego mieć całkiem poważny raport o oddziaływaniu naszych anten na środowisko. I nie ważne czy to ma sens ale taki był oryginalny wymóg prawny.
I o to nikt spoza PZK nie próbował walczyć tak naprawdę. Były to cztery osoby z PZK bardzo aktywnie pracujące i na jednym spotkaniu jedna osoba spoza PZK, która niczego nie wniosła do sprawy. A największym naszym przeciwnikiem (naszym czyli wszystkich krótkofalowców mających anteny bez względu na przynależność) był były członek PZK a pracownik MŚ.
To już tylko historia. Szkoda, że Ci których ten temat tak bardzo boli nic nie robią aby znowu coś zmienić. Jeżeli PZK nic nie robi w tej sprawie, a tak faktycznie jest, to może grupa spoza PZK powalczy.
Ja, z braku czasu nie zajmuję się aktywnie tym tematem już od kilku lat. Tym co mnie o to poproszą gdy znajdę chwilę czasu i jestem w domu co jest rzadkością to udzielam im jakieś pomocy.

_________________
Pozdrawiam Dionizy
  
SP1AP
18.10.2018 09:09:20
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Restricted Area

Posty: 5517 #2596638
Od: 2011-5-3UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY


Ilość edycji wpisu: 1
  SP5U pisze:

   SP6IX pisze:


   Jak widzisz nie ustrzegłeś i ty błędów w swoim AD,ja nie mając innych anten na pasma od 2m do mikrofal innych jak kierunkowe bardzo dużym wzmocnieniu musiał bym używać na wyżej wymienionych pasmach mW a może i uW ,więc pomyśl za czym coś napiszesz że to dobre,a po za tym to dużo DX .

  Co zatem miał stworzyć Dionizy ? Jakiś kompletnie niezgody z teorią pola i teorią anten twór który by wyliczał niewłaściwe (zaniżone) poziomy pola EM ?
  W jakim celu ? Aby oszukać stosowne instytucje ?
Nic nie trzeba było tworzyć, tylko z tym walczyć.cool
Przez sto lat nic takiego nie było i nikt od tego nie umarł. pan zielony
_________________
Zbig CW-fun :D
CW is Great! CW TO JEST TO!
SWL SP1-1171 z 1967/SP1KAA
"W kraju gdzie burak pan pyszni się ponad stan, a ziemniak mu wtóruje"(Sł.Cierniewski).
NIE CIERPIĘ NAWIEDZONYCH HEJTERÓW! Obrazek
---------------------------------------------------------------------------------------
ObrazekObrazekObrazek
  
SP8LBK
18.10.2018 09:18:50
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Kraśnik KO10CX

Posty: 5019 #2596640
Od: 2010-8-3
[quote=SP1AP]
  SP5U pisze:

   SP6IX pisze:


   Jak widzisz nie ustrzegłeś i ty błędów w swoim AD,ja nie mając innych anten na pasma od 2m do mikrofal innych jak kierunkowe bardzo dużym wzmocnieniu musiał bym używać na wyżej wymienionych pasmach mW a może i uW ,więc pomyśl za czym coś napiszesz że to dobre,a po za tym to dużo DX .

  Co zatem miał stworzyć Dionizy ? Jakiś kompletnie niezgody z teorią pola i teorią anten twór który by wyliczał niewłaściwe (zaniżone) poziomy pola EM ?
  W jakim celu ? Aby oszukać stosowne instytucje ?
Nic nie trzeba było tworzyć, tylko z tym walczyć.cool
Przez sto lat nic takiego nie było i nikt od tego nie umarł. pan zielony[/quote]

Ja zwykle masz rację.
Kiedyś nikomu nie przeszkadzały w lesie kupy śmieci, stare meble a nawet skorupy samochodów.

Chyba też z tego powodu nikt nie umarł.
_________________
Vy 73
Andrzej SP8LBK
  
SP1AP
18.10.2018 10:38:35
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Restricted Area

Posty: 5517 #2596667
Od: 2011-5-3UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY


Ilość edycji wpisu: 1
  SP8LBK pisze:

   SP1AP pisze:
   Nic nie trzeba było tworzyć, tylko z tym walczyć.cool
   Przez sto lat nic takiego nie było i nikt od tego nie umarł. pan zielony


  Ja zwykle masz rację.
  Kiedyś nikomu nie przeszkadzały w lesie kupy śmieci, stare meble a nawet skorupy samochodów.

  Chyba też z tego powodu nikt nie umarł.Jak zwykle bez sensu. Co ma wspólnego nielegalne zaśmiecanie lasów z legalnym używaniem anten w celu legalnego prowadzenia łączności? zdziwiony
Ty jak coś palniesz nieraz, to istny obłęd, koń by się uśmiał. pan zielony
_________________
Zbig CW-fun :D
CW is Great! CW TO JEST TO!
SWL SP1-1171 z 1967/SP1KAA
"W kraju gdzie burak pan pyszni się ponad stan, a ziemniak mu wtóruje"(Sł.Cierniewski).
NIE CIERPIĘ NAWIEDZONYCH HEJTERÓW! Obrazek
---------------------------------------------------------------------------------------
ObrazekObrazekObrazek
  
SP8LBK
18.10.2018 11:15:56
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Kraśnik KO10CX

Posty: 5019 #2596686
Od: 2010-8-3
  SP1AP pisze:

  z legalnym używaniem anten


Możesz mi i Kolegom przybliżyć, co to znaczy: legalne używanie anten?

Oczywiście w myśl obowiązujących nas przepisów, a nie twojego widzimisię.
_________________
Vy 73
Andrzej SP8LBK
  
SP5L
18.10.2018 11:20:40
poziom 1Grupa: Użytkownik

QTH: Warszawa KO02nf

Posty: 46 #2596689
Od: 2016-1-12
  sp9aki pisze:

   sq8mxs pisze:

   ZG zagłosuje maszynowo ..... oglądając się na sąsiada z lewej bądź z prawej .... sam widziałem to w Burzeninie ....
   głosowanie na "Gapia" .... "paczysz" na kolegę i głosujesz tak samo ...... a potem na filmie (jak będę miał czas to znajdę)
   wpada taki z fajki z ręką w górze, a po zliczeniu głosów pyta "te kurwa a za czym było głosowane" .... żenada ......
  Opisany kabaret jest zapewne bardzo pożądany przez "górę", która nie chce żadnych i radykalnych zmian.


Święta prawda, byłem na zjeździe w Łowiczu jako delegat z OT37 - Dałem się zwerbować do komisji liczącej głosy (poroniony pomysł pewnie ostatni w moim życiu - my liczymy głosy a koledzy poszli na posiłek, my po policzeniu głosów oblizujemy się smakiem - ale to wszystko na własną prośbę - ja zwykle mówię "podróże kształcą")
Pewnie i ci co czytają też to forum też to pamiętają, w pewnym momencie jeszcze wtedy Prezes ZG PZK Piotr sp2jmr rzucił projekt do głosowania, "Żeby przyjazdy na spotkania finansowały oddziały delegatów i co? prawie wszyscy podnieśli ręce beż żadnego przemyślenia do góry na TAK - i wtedy ja poprosiłem o mikrofon zapytałem czy wiecie koledzy do końca za czym zagłosowaliście ? Ja jestem z Warszawy i mogę nawet na piechotę przyjść na zjazd Delegatów, a małe oddziały pewnie Was nie wyślą bo nie starczy im kasy, zrobił się szum i całe odkręcanie tego punktu przegłosowanego który poddał pod przegłosowanie poza programem zjazdu Prezes sp2jmr.
I tak wygląda głosowanie Delegatów na Zjazd PZK, ja chociaż byłem wybrany w dalszym ciągu na delegata to zrezygnowałem na młodszych kolegów - ale to nie przyniosło zmian na lepsze a jeszcze bardziej zrobił się bajzel w ZG PZK.
Widzę czarno co się dzieje - sprawdza się powiedzenie że "ryba psuję się od głowy"
_________________
Vy73'
Edek sp5l / sp5pot
http://www.sp5pot.org.pl/news.php
  
SP1AP
18.10.2018 11:36:37
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Restricted Area

Posty: 5517 #2596699
Od: 2011-5-3UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
  SP8LBK pisze:

   SP1AP pisze:

   z legalnym używaniem anten


  Możesz mi i Kolegom przybliżyć, co to znaczy: legalne używanie anten?

  Oczywiście w myśl obowiązujących nas przepisów, a nie twojego widzimisię.Czy Ty Andrzeju zawsze musisz być oportunistą?cool
To uważasz, że przez pół wieku używaliśmy anten nielegalnie? zdziwiony
Może wypij chłodnego browca i przestań się ciągle sprzeciwiać. pan zielony
_________________
Zbig CW-fun :D
CW is Great! CW TO JEST TO!
SWL SP1-1171 z 1967/SP1KAA
"W kraju gdzie burak pan pyszni się ponad stan, a ziemniak mu wtóruje"(Sł.Cierniewski).
NIE CIERPIĘ NAWIEDZONYCH HEJTERÓW! Obrazek
---------------------------------------------------------------------------------------
ObrazekObrazekObrazek
  
Electra22.04.2019 04:09:21
poziom 5

oczka
  
SP8LBK
18.10.2018 12:26:08
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Kraśnik KO10CX

Posty: 5019 #2596717
Od: 2010-8-3
[quote=SP1AP]
  SP8LBK pisze:

   SP1AP pisze:

   z legalnym używaniem anten


  Możesz mi i Kolegom przybliżyć, co to znaczy: legalne używanie anten?

  Oczywiście w myśl obowiązujących nas przepisów, a nie twojego widzimisię.Czy Ty Andrzeju zawsze musisz być oportunistą?cool
To uważasz, że przez pół wieku używaliśmy anten nielegalnie? zdziwiony
Może wypij chłodnego browca i przestań się ciągle sprzeciwiać. pan zielony[/quote]


Zbig
Nie rżnij głupa.
Przez lata stawialiśmy i wieszaliśmy co nam do głów przyszło.
Nikt o nic i nikogo nie pytał, tym bardziej na swojej ziemi byłeś panisko.

Ale od pewnego czasu mamy upragnioną demokrację i nowe prawo budowlane, ochrony środowiska i wiele pochodnych.
Teraz nawet sąsiad może "sprawdzić", czy masz wszystkie kwity na maszt, zgodę administracji na instalację anteny na bloku itd.
Teraz zrozumiesz?

_________________
Vy 73
Andrzej SP8LBK
  
sp3mep
18.10.2018 12:55:36
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

Posty: 2352 #2596736
Od: 2009-2-21
  SP8LBK pisze:  ,,,,,,,,,,,,,
  Zbig
  Nie rżnij głupa.
  ,,,,,,,,,,,,,,,,
  Teraz zrozumiesz?


no chyba jaja sobie robisz,
  
SP5L
18.10.2018 15:16:16
poziom 1Grupa: Użytkownik

QTH: Warszawa KO02nf

Posty: 46 #2596776
Od: 2016-1-12
Posiedzenie Prezydium ZG PZK

W dniu 16 października br. odbyło się posiedzenie Prezydium ZG PZK, zwołane przez Prezesa PZK na podstawie par. 11 pkt 5 Regulaminu Organizacyjnego ZG PZK. Posiedzenie odbyło się w trybie telekonferencji. W posiedzeniu uczestniczyli wszyscy członkowie prezydium oraz zaproszeni goście: Kol. Roman SP9MRN (z-ca członka prezydium) oraz Kol. Zygmunt SP5ELA (administrator systemów informatycznych PZK) (7 osób, pracowano w trybie wideokonferencji).
Posiedzenie rozpoczęło się o godz. 20:30 i trwało 3 godziny.

SP5L odp: zacne grono a gdzie był w tym czasie GKR ?

a) Główną tematyką posiedzenia były sprawy organizacyjno-administracyjne Związku. W tej części uzgodniono m. in. sposób odbioru korespondencji z siedziby PZK w Warszawie, dalsze kontakty z Urzędem Skarbowym oraz Organem Nadzoru, a także odbiór dokumentacji finansowej PZK z biura rachunkowego "BOMAT".

SP5L odp: Teraz skarbnik się najeździ - będzie musiał do bydgoszczy wozić dokumenty swoim samochodem i ile to będzie kasy na delegację ?

[SP5L odp: Jaka siedziba PZK - Członkowie OT37 płacą za lokal ze składek oddziałowych - PZK (Skarbnik z ot 37) nie raczyli dołożyć ani 1 złotówki a dobrze wiedzieli że musieliśmy zrezygnować z drugiego pomieszczenia z braku kasy. ale oczywiście skarbnik załatwił bez naszej zgody i przypisał adres PZK do naszej siedziby ?

b) Omówiono sprawę zwołania Nadzwyczajnego Krajowego Zjazdu Delegatów przez Zarząd Główny PZK podczas planowanego posiedzenia w dniu 24 listopada 2018 r. w Warszawie. Uzgodniono, że przygotowany przez prezydium wniosek uwzględni wybory uzupełniające do Głównej Komisji Rewizyjnej PZK. Ten punkt jest konieczny z powodu rezygnacji Kol. Marka SP5UAR z funkcji sekretarza GKR PZK i związanym z tym zmniejszeniem ilości członków GKR do dwóch, co jest nadzwyczajną okolicznością uniemożliwiającą prawidłowe funkcjonowanie PZK.

SP5L odp: A gdzie zalecany przez GKR program na NKZD - CZYŻBY JUŻ POZAMIATANE ?
_________________
Vy73'
Edek sp5l / sp5pot
http://www.sp5pot.org.pl/news.php
  
SP6IX
18.10.2018 18:06:16
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 6371 #2596817
Od: 2008-3-18
  SP5U pisze:  Co zatem miał stworzyć Dionizy ? Jakiś kompletnie niezgody z teorią pola i teorią anten twór który by wyliczał niewłaściwe (zaniżone) poziomy pola EM ?
  W jakim celu ? Aby oszukać stosowne instytucje ?Szanowny kolego jak mówi przysłowie "jak zaczynasz to kończ" mnie nie interesuje czy ktoś jest członkiem pzk czy wolny strzelec ,mnie interesuje co z tego wynikło.Teraz już mnie nie dotyczy stawiam maszt gdzie mogę w terenie a sarenką i leśnikom to nie przeszkadza .

_________________
http://sp6ix.pl.tl poczta sp6ix@interia.pl

W pieniaczej ziemi jest miasto Pysków. Tam jęzorami robi się wszystko, męstwo - w jęzorze, siła - w jęzorze, jęzor tam miele, piele i orze.

Nie znoszę nieuków i arogantów.
  
SP5MAD
18.10.2018 18:20:53
poziom 4Grupa: Użytkownik

Posty: 292 #2596819
Od: 2011-1-10
  SP6IX pisze:

   SP5U pisze:   Co zatem miał stworzyć Dionizy ? Jakiś kompletnie niezgody z teorią pola i teorią anten twór który by wyliczał niewłaściwe (zaniżone) poziomy pola EM ?
   W jakim celu ? Aby oszukać stosowne instytucje ?  Szanowny kolego jak mówi przysłowie "jak zaczynasz to kończ" mnie nie interesuje czy ktoś jest członkiem pzk czy wolny strzelec ,mnie interesuje co z tego wynikło.Teraz już mnie nie dotyczy stawiam maszt gdzie mogę w terenie a sarenką i leśnikom to nie przeszkadza .

Będziesz teraz pier....ł o sarenkach, w ważnym temacie, który może mieć wpływ na przyszłość PZK ???

Załóż sobie nowy temat.

Włodek, SP5MAD.

P.S.
Nie pisze się "sarenką i leśnikom to nie przeszkadza", tylko - sarenkom i leśnikom to nie przeszkadza.
  
sp9aki
18.10.2018 20:04:48
poziom 5Grupa: Użytkownik

QTH: nr Olesno Śl.

Posty: 726 #2596863
Od: 2012-3-13
  SP5L pisze:

  Święta prawda, byłem na zjeździe w Łowiczu jako delegat z OT37 ......W 2012 roku na KZD PZK w Łowiczu, w wyniku budzącej się opozycji wobec utopijnej polityki reprezentowanej przez
kol. SP2JMR-a i jego popleczników, wszystkich zaskoczył wybór nowego składu prezydium ZG PZK (tradycyjnie 5 osobowego),
w którym pojawiły się dwie "nowe twarze".
Niepewny ich poglądów na dalszy rozwój naszego Związku, dotychczasowy prezes (SP2JMR), natychmiast rzucił Delegatom pomysł,
rozszerzenia tego ciała o kolejne 2 osoby z listy przegranych, a byli to "sprawdzeni już w boju towarzysze",
którzy nadal są w jego składzie.
Zjazd pokornie przystał na ten pomysł i na tą kadencję, skład prezydium "urósł" o kolejne 2 osoby do ogólnej liczby 7.

Czy dalekowzroczny kol. SP2JMR spodziewał się, że w nowej kadencji 5 osób nie podoła czekającej ich pracy,
czy też chciał zapewnić sobie komfort dotychczasowej arytmetycznej przewagi, niezależnie od pomysłów "nowych"?
O powiększonych kosztach (PZK) tego rozwiązania nie wspomnę, ale na biednego chyba nie trafiło.
__________________

Tą wiedzę pozyskałem z ukazujących się relacji pisanych i audio, bo w tym, ani żadnym innym KZD PZK nie uczestniczyłem.

Może kol. Edward SP5L (SQ5LTH) coś dorzuci do powyższego, jako naoczny świadek tamtych wydarzeń?

_________________
jaQbek, SWL: SP9-50023
  
SP6IX
18.10.2018 20:07:56
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 6371 #2596866
Od: 2008-3-18
[quote=SP5MAD]
  SP6IX pisze:

   SP5U pisze:   Co zatem miał stworzyć Dionizy ? Jakiś kompletnie niezgody z teorią pola i teorią anten twór który by wyliczał niewłaściwe (zaniżone) poziomy pola EM ?
   W jakim celu ? Aby oszukać stosowne instytucje ?  Szanowny kolego jak mówi przysłowie "jak zaczynasz to kończ" mnie nie interesuje czy ktoś jest członkiem pzk czy wolny strzelec ,mnie interesuje co z tego wynikło.Teraz już mnie nie dotyczy stawiam maszt gdzie mogę w terenie a sarenką i leśnikom to nie przeszkadza .

Będziesz teraz pier....ł o sarenkach, w ważnym temacie, który może mieć wpływ na przyszłość PZK ???

Załóż sobie nowy temat.

Włodek, SP5MAD.

P.S.
Nie pisze się "sarenką i leśnikom to nie przeszkadza", tylko - sarenkom i leśnikom to nie przeszkadza.[/quote]

Wot nauczyciel się znalazł ,to może naumiesz swoich kolegów że pzk to nie dojna krowa ,masz szanse.,)
_________________
http://sp6ix.pl.tl poczta sp6ix@interia.pl

W pieniaczej ziemi jest miasto Pysków. Tam jęzorami robi się wszystko, męstwo - w jęzorze, siła - w jęzorze, jęzor tam miele, piele i orze.

Nie znoszę nieuków i arogantów.
  
VSS
18.10.2018 20:56:42
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

QTH: Posen

Posty: 2567 #2596897
Od: 2009-12-24
  SP6IEQ pisze:


  4.Problem ten nie ma nic wspólnego z UKE. Jest to temat Ochrony Środowiska i jego styku z Prawem Budowlanym.


są na tym forum tacy co twierdzą zupełnie co innego.
_________________
Artur VSS

http://sp3vss.pl/ http://vss.pl
PZK - Piraci Z Karaibów
PZK - Polski Związek Krótkowzrocznych

Udostępniający link nie odpowiada z automatu za treść:
https://tiny.pl/tqrng
http://hudoc.echr.coe.int/eng?i=001-187930
  
SP5MAD
18.10.2018 21:36:41
poziom 4Grupa: Użytkownik

Posty: 292 #2596933
Od: 2011-1-10

  VSS pisze:

   SP6IEQ pisze:


   4.Problem ten nie ma nic wspólnego z UKE. Jest to temat Ochrony Środowiska i jego styku z Prawem Budowlanym.


  są na tym forum tacy co twierdzą zupełnie co innego.
Następny w temacie.

Mam wrażenie, że to nieodparta chęć pisania (byle czego), albo celowe rozchrzanianie (ważnego) głównego tematu.

Włodek, SP5MAD.
  
Electra22.04.2019 04:09:21
poziom 5

oczka

Przejdz do góry strony<<<Strona: 54 / 84>>>    strony: 41424344454647484950515253[54]555657585960

  << Pierwsza     < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PZK - POLSKI ZWIĄZEK KRÓTKOFALOWCÓW » Z ŻYCIA PZK.

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta